czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 sierpnia 2010
  • wyświetleń: 1997

Akcje krwiodawstwa w regionie

Gminny Klub Honorowych Dawców Krwi w Bestwinie oraz Klub Honorowych Dawców Krwi przy Urzędzie Miasta i Gminy Czechowice–Dziedzice zapraszają do udziału w akcjach krwiodawstwa.

Odbędą się one w następujących terminach: 8 sierpnia (niedziela) w godz. od 9 do 13 (rejestracja do 12.30) – Bestwinka – parking przy kościele pw. św. Sebastiana oraz 10 sierpnia (wtorek) – w godz. od 9 do 13 (rejestracja do 12.30) – Plac Targowy w Czechowicach – Dziedzicach (obok sklepu ZPM Ligota).

Okres wakacji to najgorszy czas dla szpitali, zawsze brakuje krwi, tak też jest w tym roku, szpitale alarmują, że brakuje im krwi do przeprowadzania operacji i apelują do krwiodawców, a także do osób, które mogą zostać krwiodawcami o oddawanie krwi i uzupełnienie braków. W związku z tym Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Miasta i Gminy Czechowice–Dziedzice prosi o liczny udział w akcjach.

danielek2002 / klub czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.