Wiadomości

  • 19 sierpnia 2010
  • wyświetleń: 7913

Zrzucił... pralkę na samochód

Nawet 5 lat więzienia grozi 31-letniemu mieszkańcowi Czechowic-Dziedzic, który w czasie awantury wyrzucił z okna drugiego piętra pralkę, wprost na zaparkowany pod blokiem samochód. Właściciele oszacowali straty na blisko 5 tysięcy złotych.

W środę nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę ze swoimi sąsiadami – mieszkańcami bloku przy ulicy Łukasiewicza w Czechowicach-Dziedzicach. Wtargnął do mieszkania na drugim piętrze i bez powodu zaczął demolować sprzęty domowego użytku. W pewnym momencie wypchnął przez okno pralkę automatyczną. Wyrzucona z impetem pralka, wpadła wprost na zaparkowanego pod oknami volkswagena.

Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali chuligana. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik przeszło 2 promili alkoholu. Sprawca trafił do izby wytrzeźwień. Kiedy wytrzeźwiał, nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć swojego postępowania. W przeszłości był już karany za kradzieże. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator.

aka / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.