Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 października 2010
  • wyświetleń: 4305

Powódź: podziękowania za akcję

12 października odbyło się spotkanie Burmistrza z przedstawicielami OSP z terenu naszej Gminy.

Obecni na spotkaniu byli również przedstawiciele Koła PCK w Czechowicach-Dziedzicach i Komendy Hufca ZHP w Czechowicach-Dziedzicach. Na spotkaniu gościli także, Komendant Miejski PSP w Bielsku-Białej A. Caputa, Prezes Zarządu Powiatowego ZOSP RP J. Cholewa z ramienia kapituły oraz Prezes „LOTOS Czechowice” S.A. T. Szkudlarski.

Burmistrz podziękował druhom za ich ofiarność, trud i pomoc w walce z żywiołem oraz w usuwaniu skutków tegorocznej powodzi, jaka nawiedziła naszą Gminę. Pisemne podziękowania zostały wręczone przez Burmistrza na ręce Prezesów OSP.

Za okazaną mieszkańcom Gminy pomoc w tym trudnym czasie, Burmistrz podziękował i wręczył również statuetkę z wyrazami wdzięczności na ręce Prezesa „Lotos Czechowice” S.A.

W czasie spotkania zostało odznaczonych 6 druhów medalem „Zasłużony dla pożarnictwa powiatu bielskiego”. Odznaczenia otrzymali: Andrzej Krętosz - OSP Bronów, Bronisław Kwiczała - OSP „Czechowice II”, Krzysztof Szary - OSP „Czechowice I”, Tadeusz Kapias - OSP „Dziedzice”, Henryk Hess - OSP „Ligota” i Mariusz Wrzoł - OSP „Zabrzeg”.

aka / czecho.pl, źródło: UM Czechowice-Dziedzice, www.um.czechowice-dziedzice.pl

---

www.bazafirm.pless.pl/public/logo/1314_centrum_fotograficzne_ryszard_zoczek_930.jpg align=right>Autor zdjęć: Centrum Fotograficzne Ryszard Żoczek
www: centrumfotograficzne.com target=_blank class=dodaj>centrumfotograficzne.com
mail: ryszard@centrumfotograficzne.com
tel. 0 600 065 053

Powódź: podziękowania za akcję · fot. Ryszard Żoczek / centrumfotograficzne.com

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.