czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 20 grudnia 2010
  • wyświetleń: 1838

Chcesz zdać egzamin maturalny?

Artykuł sponsorowany:

UWAGA! Ten tekst skierowany jest tylko do tych, którzy chcą egzamin maturalny zdać, dlatego jeśli masz inne plany na najbliższe pół roku – już teraz możesz przestać czytać;) Jeśli jednak chcesz dowiedzieć się, jak zdecydowanie poprawić swoje szanse na pozytywny wynik z egzaminu maturalnego – poświęć chwilę na zapoznanie się z naszą propozycją.

Chcesz zdać egzamin maturalny?


W Centrum Edukacji i Rozwoju, które już od stycznia otwieramy w Czechowicach-Dziedzicach, oferujemy m.in. kursy przygotowawcze do matury z języka polskiego. Spotkania tworzone w oparciu o autorski program, mają na celu przede wszystkim wyrobienie i oszlifowanie umiejętności prawidłowego rozwiązywania podanych zadań – czyli właśnie tych umiejętności, których matura jest testem.

Wykorzystując najbardziej efektywne techniki pamięciowe oraz metody uczenia się, pomagamy naszym kursantom osiągać jak najlepsze wyniki. Nie zapominamy oczywiście o utrwaleniu wiedzy z zakresu historii literatury oraz językoznawstwa, którą poznawali przez wszystkie lata nauki.

Zajęcia prowadzone są w atmosferze i warunkach jak najlepszych do tego by przekazywana Tobie wiedza była w jak największym stopniu przyswajana – właśnie w tym celu wykorzystujemy nowoczesne i innowacyjne metody nauczania!

Kursy maturalne w Centrum Edukacji i Rozwoju to jednak nie tylko zajęcia w grupach. Możemy się również spotkać z Tobą indywidualnie aby móc bezpośrednio zająć się tematyką, która sprawia Ci największą trudność czy też pomóc w kłopotach przy pisaniu pracy maturalnej. Nasze doświadczenie w pracy z młodymi ludźmi w niezwykle różnych dziedzinach nauczyło nas jak dobrze dostosować metody pracy, do każdego indywidualnie.

W Centrum Edukacji i Rozwoju mamy w ofercie również zajęcia dla maluchów od 20 m-ca życia ale też dla dorosłych.

Nasze zajęcia podzieliliśmy na kilka bloków:

- Akademia Rozwoju Malucha (ARW) są to formy przeznaczone dla dzieci od 20 m-ca życia do 3 lat;
- Fabryka Pomysłów (FP) czyli zajęcia skonstruowane specjalnie dla dzieci w przedziale wieku od 3 do 7 lat;
- Pogotowie Maturalne (PM) (j. polski) jest formą kompleksowej opieki nad maturzystami (kursy, warsztaty, spotkania indywidualne);
- Kuźnia Samorozwoju (KS) to zajęcia ogólnorozwojowe skierowane do osób dorosłych
- Niezbędnik Rodzica (NR) czyli cykliczne warsztaty wychowawcze oraz ogólnorozwojowe skierowane do rodziców i nauczycieli.

- szczegóły na naszej stronie: www.ceir.pl class=dodaj target=_blank>www.ceir.pl oraz pod numerem telefonu 501-139-881

Zajęcia ruszają od połowy stycznia - nie zwlekaj - zapisz się już dziś