czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 16 marca 2011
  • wyświetleń: 3445

Zbierają żywność w Czechowicach

Rozpoczyna się kolejny rok pomocy żywnościowej prowadzonej przez filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Czechowicach-Dziedzicach. Być może jeszcze w marcu do wolontariuszy trafi pierwszy transport artykułów spożywczych.

żywność, pomoc


W programie filia w Czechowicach uczestniczy od 2007 roku. Od tego czasu pomogła już ponad tysiącu osób. Wolontariusze współpracują z Bankiem Żywności w Rudzie Śląskiej i ośrodkiem MOPS w Czechowicach-Dziedzicach. Uzyskują także artykuły spożywcze ze zbiórek żywności i od sponsorów.

- Kiedy tylko otrzymamy produkty z tegorocznej puli, ustalimy termin odbioru żywności przez potrzebujących - mówi Wiesław Waliczek, kierownik filii.

On i inni lokalni wolontariusze ChSCh przez cały rok dokładają starań, by skutecznie podawać pomocną dłoń potrzebującym.

Chrześcijańska Służba Charytatywna Filia Czechowice-Dziedzice mieści się przy ul. Traugutta 48a. Dla osób, które chcą wspomóc ich działania podajemy nr konta bankowego: 26 1240 1994 1111 0010 3054 5996. Można również zrobić przelew on-line: www.czechowice-dziedzice.chsch.pl/pomoz lub pomóc Chrześcijańskiej Służbie Charytatywnej przekazując 1% podatku (KRS 0000220518).

Więcej o pomocy żywnościowej można znaleźć na stronie www.czechowice-dziedzice.chsch.pl

mot / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.