czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 31 marca 2011
  • wyświetleń: 3471

Jak zostać harcerzem?

Harcerze z Hufca Związku Harcerstwa Polskiego im. Olgi i Andrzeja Małkowskich w Czechowicach-Dziedzicach zapraszają do wstąpienia w ich szeregi.

Zimowe ferie z harcerzami


Jeśli masz od 6-9 lat swoją przygodę z harcerstwem możesz rozpocząć w gromadzie zuchowej. Dla 10-12 latków czeka jedna z drużyn harcerskich. Dla 13-16 latków najodpowiedniejsze są drużyny starszoharcerskie. Jeśli masz 17 lat i więcej możesz rozpocząć swoją działalność w drużynie wędrowniczej.

- Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat harcerstwa, możesz porozmawiać z instruktorami lub obejrzeć internetową galerię. Możesz również wysłać e-mail z zapytaniem na adres: hufiec@czechowice-dziedzice.zhp.pl, bądź też przyjść osobiście lub zadzwonić do hufca w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Narutowicza - przekonuje rzecznik prasowy czechowickiego Hufca Marek Majewski.

Harcerze z Czechowic-Dziedzic serdecznie zachęcają do przystąpienia do ich organizacji. Przekonują, że w harcerstwie działają przede wszystkim osoby młode, ambitne i chętne do działania.

SK / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.