czechowice.tv - czechowicka telewizja internetowa

Telewizja czechowice.tv

  • 17 listopada 2022
  • wyświetleń: 466

Mistrzostwa Świata w Katarze! - Na kogo postawić najwięcej?

Materiał partnera:

Czujesz powoli już te wielkie emocje? Fakt, Mistrzostwa Świata zbliżają się naprawdę milowymi krokami. Aktualnie możemy już uruchomić ostateczne odliczanie. Warto wiedzieć, że turniej w Katarze startuje już... w przyszłą niedzielę. Chcesz dowiedzieć się, na co zagrać? Masz zamiar zainwestować troszkę więcej pieniędzy niż zazwyczaj? Jakie typy bukmacherskie są najbardziej popularne? Dlaczego eksperci grają zaś tak, a nie inaczej?

stadion,piłka nożna


Brazylia może wygrać mundial po raz pierwszy od 2002 roku!Jeśli chodzi o zakłady długoterminowe, to taki wariant cieszy się wielkim zainteresowaniem. Nie brakuje bowiem osób, które chcą obstawić to, jaka kadra narodowa okaże się najlepsza w finalnym rozrachunku. W tym momencie największe szanse na zajęcie pierwszego miejsca mają zaś reprezentanci Canarinhos. Brazylijczycy świetnie spisują się w ostatnim czasie. Typy mundial 2022 na ich triumf nie są zatem przypadkowe. Jakie argumenty wskazują zaś tutaj fachowcy od tego zagadnienia? Podopieczni Tite są w znakomitej dyspozycji. Brazylijczycy nie przegrali bowiem ani jednego spotkania już od lipca minionego roku kalendarzowego. Potem notowali przede wszystkim triumfy i rzadko rezultaty remisowe. W kilku poprzednich spotkaniach towarzyskich zawodnicy Tite odnieśli same wiktorie. Ostatnio rozgromili zaś Tunezyjczyków. Inny uczestnik mundialu nie miał szans i przegrał aż 1:5. Generalnie Brazylijczycy prezentowali się także dobrze w swoich klubach. Do triumfu ma ich zaś poprowadzić Neymar Junior, który ma znakomite "liczby", jeśli chodzi o występy dla PSG. Jeśli zatem ktoś chce postawić na triumfatora Mistrzostw Świata, to wydaje się, że będzie to najbardziej logiczna opcja na ten moment.

Argentyna w strefie medalowej? Są spore szanseReprezentanci Albicelestes jeszcze dłużej czekają na kolejny triumf w imprezie tej rangi. Wszak zawodnicy kadry narodowej Argentyny nie zanotowali wiktorii w Mistrzostwach Świata od 1986 roku. Tego właśnie trofeum brakuje Lionelowi Messiemu w jego wyjątkowo bogatej kolekcji. A dla Argentyńczyka to najprawdopodobniej ostatni mundial. Wydaje się, że zawodnicy Albicelestes są w stanie minimum dojść do strefy medalowej. Nie da się ukryć, że grupę mają łatwą. W końcu zmierzą się z Arabią Saudyjską, Meksykanami i Polakami. Jeśli zajmą pierwsze miejsce, to potem unikną w kolejnej fazie (najprawdopodobniej) Francuzów. W ewentualnym spotkaniu z Duńczykami będą faworytami. Kolejnego rywala już trudno wskazać, aczkolwiek sądzimy, że podopieczni Lionela Scaloniego (będący w znakomitej formie) także powinni sobie poradzić. W ten sposób znajdą się w TOP4.

Polska wyjdzie z grupy!Uważamy, że są na to spore szanse. Tak samo, jak bardzo dużo ekspertów. Faktem jest, że Argentyna wydaje się być poza zasięgiem. Arabia Saudyjska będzie zaś raczej dostarczycielem punktów. Polacy powinni rywalizować o drugie miejsce (i tym samym o awans) z kadrowiczami Meksyku. Obie reprezentacje mają swoje kłopoty. Wydaje się jednak, że po naszej stronie jest więcej zawodników, którzy są w lepszej formie. A takie indywidualności, jak Robert Lewandowski, Piotr Zieliński, czy Sebastian Szymański są w stanie samodzielnie rozstrzygać mecze z rywalami z podobnej "półki".

Facebook