Zdrowie

  • 12 grudnia 2023
  • wyświetleń: 1683

Masaż ajurwedyjski - cudowny prezent na święta

Materiał partnera:

ABHYANGA - masaż ajurwedyjski to niezwykły relaksacyjny masaż całego ciała, wykonany na specjalnych, naturalnych olejach ajurwedyjskich, których ziołowy aromat pozwoli na niezapomniany relaks i odprężenie Twojego ciała.

FIZJOS - MASAŻ  i FIZJOTERAPIA,Auto Myjnia


Masaż wykonany jest z dbałością o najmniejsze szczegóły. Specjalny, wygodny stół, zapach ciepłego, ziołowego oleju, magiczna atmosfera świec czy muzyka orientalna to tylko część wyjątkowej oprawy zabiegu.

Techniki wykorzystane w czasie zabiegu są intensywne i głębokie dzięki czemu masaż ajurwedyjski doskonale usuwa napięcia i odpręża system nerwowy. Stosowane są techniki rozluźniające i stymulujące Twój system nerwowo- mięśniowy. Abhyanga zwiększa również siły witalne organizmu i wspomaga krążenie.

W ofercie Fizjosu również masaż UDWARTANA - masaż ajurwedyjski z ziołowym peelingiem.

FIZJOS - MASAŻ  i FIZJOTERAPIA,Auto Myjnia


Eleganckie zaproszenieBony Upominkowe zakupione w Gabinecie Fizjos mają wyjątkową formę eleganckich imiennych zaproszeń.
Bony można zakupić od "od ręki" w recepcji Gabinetu Fizjos w Pszczynie do 22 grudnia. Bon możemy również wysłać do Klienta pocztą po wcześniejszym ustaleniu szczegółów.

Możliwość zakupu E-VOUCHERA. Opcja jest wygodna dla osób, które chcą zakupić prezenty bez wychodzenia z domu. E-Bony są dostępne na naszej stronie internetowej http://www.fizjos.pl.

Zabiegi i wizyty prowadzimy: PN-PT w godz. 7.00-21.00 oraz w wybrane soboty.

Rejestracja telefoniczna Gabinetu Fizjos jest czynna: PN-PT w godz. 8.00-19.00 do 22 grudnia.

Fizjos


FIZJOS - MASAŻ, FIZJOTERAPIA, USG, WKŁADKI

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 4/3

kom. 790636990
kom. 880796626Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "firma Fizjos" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

firma Fizjos

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "firma Fizjos" podaj