Foto

  • 7 września 2023
  • 11 września 2023
  • wyświetleń: 22891

Piknik 800+ zawitał do naszego miasta. Dzieciaki opanowały Park na Północy

Piknik 800+ w Parku na Północy w Czechowicach-Dziedzicach - 08.09.2023 · fot. Stanisław Szwed, Grzegorz Puda / Facebook
W piątek 8 września w Czechowicach-Dziedzicach odbył się kolejny piknik rodzinny 800+ z udziałem polityków z ugrupowania Prawo i Sprawiedliwość. Wydarzenie zostało zorganizowane w Parku na Północy.

Przygotowano wiele różnorodnych atrakcji. Pasjonaci natury oraz ekologii mieli okazję uczestniczyć w warsztatach pszczelarskich, podczas których zgłębili nie tylko tajemnice życia pszczół lecz także poznali ich kluczową rolę w naszym ekosystemie. Również miłośnicy sportu i rekreacji znaleźli dla siebie interesujące zajęcia.

Dla najmłodszych przygotowano festiwal baniek mydlanych oraz spektakl plenerowy. Na pikniku nie zabrakło smakołyków, takich jak darmowa wata cukrowa i popcorn. Dzieciaki mogły pomalować sobie buźki oraz skorzystać z dmuchanego placu zabaw.

Piknik został zorganizowany w ramach akcji informacyjnej PiS na temat podwyższenia świadczenia Rodzina 500 Plus na 800 Plus.

- Do rodzin w woj. śląskim trafiło ponad 26 mld zł. W Czechowicach-Dziedzicach - 281 mln, a w Bielsku-Białej ponad 1 miliard. Dzięki programowi rodzinom w naszym kraju, w naszym regionie żyje się znaczenie lepiej. Dlatego program będzie dalej realizowany przez Prawo i Sprawiedliwość - komentuje poseł Stanisław Szwed w mediach społecznościowych.

- Mówiliśmy o tym, jak bardzo zadbaliśmy o polską rodzinę, dzięki licznym programom rządowym. Chcemy to kontynuować, bo dla rządu Prawo i Sprawiedliwość Rodzina jest najważniejsza - mówi poseł Grzegorz Gaża.

- Na pikniku "Rodzina 800+" w Czechowicach-Dziedzicach nie tylko bawiły się dzieci. Dziękuję tym setkom małych i dużych mieszkańców powiatu bielskiego za przybycie. Było wspaniale - relacjonuje wicewojewoda śląski Jan Chrząszcz.

Loading...


Loading...


Loading...


Loading...

ar, mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.