Rozrywka

  • 11 listopada 2011
  • 12 listopada 2011
  • wyświetleń: 3887

Piosenki Seweryna Krajewskiego

Za nami:

12 listopada o godzinie 18.00 w "Klubie pod Amfiteatrem" odbędzie się pokaz spektaklu "Proste wzruszenia - Piosenki Seweryna Krajewskiego" w wykonaniu grupy wokalnej GOK Chybie.

gok chybie


Występują: Wioletta Matula, Kinga Kąkol, Renata Kocur, Natalia Pisarek, Justyna Stokłosa. O aranżacje muzyczne zadbali Mariusz Bogaczyk,Tomasz Pala, a scenariusza i realizacji podjął się Rafał Cymorek

Ostatnia propozycja muzyczna grupy wokalnej to próba zmierzenia się z twórczością jednego z najwybitniejszych współczesnych kompozytorów, jakim jest Seweryn Krajewski. Z ogromu jego wspaniałej twórczości wybraliśmy zaledwie maleńki fragment, inaczej koncert musiał by trwać wiele godzin. Autor wielu niezapomnianych hitów m.in. "Wielka miłość", "Uciekaj moje serce" "Anna Maria" itp.,pozwoli na nowo młodej publiczności odkryć piękno polskiej piosenki, a starszym przypomnieć hity swojej młodości.

Bilety są w cenach: 3 zł (ulgowy) i 5 zł (normalny).

aka / czecho.pl

źródło: UG Chybie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gminny Ośrodek Kultury w Chybiu" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Gminny Ośrodek Kultury w Chybiu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gminny Ośrodek Kultury w Chybiu" podaj