czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 20 kwietnia 2012
  • 4 maja 2012
  • wyświetleń: 2159

Zajęcia teatralno-plastyczne

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj

Zapraszamy wszystkie uzdolnione i zainteresowane teatrem dzieci w wieku od 5 do 6 lat na zajęcia teatralno-plastyczne odbywające się co środę o 17.00, w Sali Zabaw Radocha.

Reklama

Radocha


Głównym celem tych zajęć jest wspomaganie rozwoju dziecka, rozwijanie odpowiedzialności za własne zadania oraz doskonalenie pracy zespołowej. Dla dzieci nieśmiałych to znakomita droga do otwarcia się na grupę i stopniowego ukazania swojego potencjału. Dla dzieci żywych, lubiących aktywny sposób spędzania wolnego czasu - to możliwość przelania swojej energii w artystyczne, twórcze działania.

W programie: gry i zabawy integracyjne, praca z tekstem, budowanie etiud tematycznych, zabawy z rekwizytami, kostiumami, ćwiczenia usprawniające poprawną dykcję, ćwiczenie mimiki, gestu i plastyki ruchu.

Dodatkowo zajęcia te będą wzbogacone pracami plastycznymi, które pozwolą dziecku na wyrażanie swoich uczuć i twórcze komunikowanie się z otoczeniem.

Na koniec semestru grupa zaprezentuje przed najbliższymi swoje plastyczne prace oraz etiudę teatralną.

Koszt pojedynczych zajęć to 21 zł, karnet miesięczny 76 zł.
W cenie godzina zabawy na Sali Zabaw - gratis (po każdych zajęciach).

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Sala Zabaw Radocha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj