czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 4 czerwca 2012
  • 9 czerwca 2012
  • wyświetleń: 1545

Z Radochą dookoła świata

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj

"Z Radochą dookoła świata" to edukacyjno-rekreacyjne warsztaty wakacyjne. Sala Zabaw Radocha zaprasza do wzięcia udziału w edukacyjno-rozwojowych i ruchowych zajęciach organizowanych w czasie wakacji letnich.

Radocha


Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w przedziale wiekowym od 5 do 11 lat. Pierwszy turnus odbędzie się w dniach od 2 do 13 lipca (od poniedziałku do piątku) w godzinach: 9.00 - 15.00. Opłata za turnus (2 tygodnie) wynosi 200 złotych, za tydzień - 125 zł, a za wybrany dzień - 30 zł.

Każdy dzień będzie wypełniony nie tylko dobrą zabawą, ale i przygotowanymi tematycznie warsztatami nawiązującymi do kultury 10 poszczególnych państw: Włoch, Hiszpanii, Francji, Irlandii, Grecji, Anglii, Chin, Rosji, Egiptu i Meksyku.

Spędź radośnie wakacje z Radochą. Serdecznie zapraszamy! Zapisy prowadzone będą do 20 czerwca w Sali Zabaw Radocha (Pszczyna, ul. Dobrawy 42) lub pod tel. 510613780. Zajęcia odbędą się przy minimalnej ilości zgłoszeń.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Sala Zabaw Radocha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj