czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 27 lipca 2012
  • 13 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 2068

Radocha na twarzach wymalowana

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj

"Radocha na twarzach wymalowana" to edukacyjno-rekreacyjne warsztaty wakacyjne. Sala zabaw Radocha zaprasza do wzięcia udziału, w organizowanych już po raz drugi podczas tegorocznych wakacji, zajęciach edukacyjno-rozwojowych i ruchowych.

Reklama

Radocha


Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w przedziale wiekowym 5 - 11 lat i będą prowadzone do 20 sierpnia. Opłata za wybrany dzień wynosi 30 zł.

W programie przewidziano mnóstwo świetnej zabawy pobudzającej do kreatywnego myślenia i oczywiście nieograniczone pokłady radości z przeżywanego ruchu. Tematy przewodnie warsztatów to: robótki manualne, fotografia, gry, angielski na wesoło, taniec, muzyka, eksperymenty, sport, spotkanie z ratownikiem WOPR.

Spędź fantastyczne wakacje z Radochą! Serdecznie zapraszamy. Zapisy prowadzone są w Sali Zabaw Radocha (Pszczyna, ul. Dobrawy 42) lub pod nr tel. 510-613-780. Zajęcia odbędą się przy minimalnej ilości zgłoszeń.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Sala Zabaw Radocha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj