czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 23 sierpnia 2012
  • 1 września 2012
  • wyświetleń: 1553

"Dobranocka z Radochą"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj

Za nami:

Zapraszamy wszystkie odważne dzieciaki od 5 do 11 roku życia na nocną imprezę w Sali Zabaw "Radocha" z 1 na 2 września (od 19.00 do 9.00). Nasza propozycja to prawdziwa gratka dla żądnych przygód dzieciaków a dla ich rodziców szansa na miły, wolny wieczór.

Radocha


W programie: dużo ruchu, mało strachu, deptanie koledze po piętach czyli podchody w konstrukcji labiryntu, tańce- wygibańce - dyskoteka na żywo, karaoke, przygoda na ściance na poważnie, mini - kino - posiedzenie przy popcornie i dobrej bajce, nocne opowieści przy latarce, mnóstwo atrakcji i niespodzianek aż znuży sen.

Zapewniamy: opiekę animatorów, przekąski, napoje, kolację i śniadanko, ponadto... najlepszą nockę na jaką nas stać i wrażenia o których nie sposób zapomnieć!

Przysięga "Dobrej Nocy":

"My uczestnicy nocy atrakcji przysięgamy tego wieczoru i nocy być odpowiedzialni, prezentować pogodę ducha, dobry humor i okrutną chęć do zabawy. Nie będziemy marudzili, narzekali, płakali i pokażemy wszystkim, jacy jesteśmy wspaniali. Przysięgamy!"

Wstęp: 80 zł. Uwaga promocja! "Mniej zapłaci każdy zuch, z którym przyjdzie jego druh" - czyli 130 zł od pary znajomych.

Impreza odbędzie się przy zgłoszonej minimalnej ilości 15 uczestników. Zapisy do 31 sierpnia pod numerem tel. 510-613-780 i e-mailem: biuro@radocha.com.pl.

Prosimy o dostarczenie śpiwora, dresu do spania oraz przyborów do mycia zębów.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Sala Zabaw Radocha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj