czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 6 września 2012
  • 3 października 2012
  • wyświetleń: 1143

Radocha: zajęcia plastyczne

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj

Za nami:

"Radocha" przedstawia warsztaty "Twórcza główka", czyli zajęcia plastyczne dla dzieci.

Radocha


Program ma na celu rozbudzanie dziecięcej wrażliwości, ekspresji twórczej, sprawności intelektualnych i duchowych potrzeb, a także przygotowanie do umiejętności wyrażania siebie poprzez działania plastyczne.

Warsztaty mają sprawić, by dziecko polubiło i poznało sztukę, nauczyło się przez nią wyrażać swoje emocje, dobrze się przy tym bawiąc. Na zajęciach dziecko spotka się z przeróżnymi technikami plastycznymi, zapozna się z różnymi materiałami i tworzywami (papier, karton, płótno, masa papierowa, modelina, glina itd.), pozna podstawowe zasady kompozycji, rysunku, aranżacji przestrzeni.

Plastyka w wychowaniu dzieci odgrywa ogromną rolę. Jest dla nich twórczą, dynamiczną aktywnością. Wszystko, co jest dla dzieci nowe i ciekawe, oddziałuje na ich zmysły, kształtuje percepcję i wyobraźnię, wywołuje także przeżycia będące źródłem radości i dobrego samopoczucia, a to z kolei skłania je do podejmowania własnych prób i działań w otaczającej rzeczywistości, do wyrażania siebie - do ekspresji artystycznej.

Dlatego tak ważną sprawą jest zapewnienie dzieciom stałego dostępu do sztuki oraz możliwości jak najczęstszego wypowiadania się poprzez twórczość. Poszerzania doświadczeń związanych z nowymi technikami plastycznymi, rozwijania umiejętności współpracy w grupie, rozbudzenie wiary w siebie i własne możliwości...

Zajęcia prowadzone będą w środy o godz. 16.30 począwszy od października! Zajęcia trwają 90 minut. Godzina zabawy na Sali Zabaw w cenie!

Darmowe zajęcia pokazowe odbędą się: 3 października (środa, godz. 16.30). Zapisy w Sali Zabaw "Radocha", mailowo: biuro@radocha.com.pl lub pod nr tel. 510-613-780. Zapraszamy!

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Sala Zabaw Radocha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj