Rozrywka

  • 22 października 2012
  • 27 listopada 2012
  • wyświetleń: 1784

Radocha z Klubem Malucha

Za nami:

Sala Zabaw oraz Niepubliczne Przedszkole "Radocha" zapraszają dzieci od 20 m-ca do 3 lat do wspólnej zabawy w ramach Klubu Malucha "Puchatek". Zajęcia prowadzone przez Centrum Edukacji i Rozwoju są autorskim programem opartym o podstawę programu realizowanego w przedszkolach.

-----

Dzieci w czasie spotkań uczestniczą w zajęciach manualnych, ruchowych i intelektualnych, poznają rówieśników i uczą się komunikacji między sobą. Zajęcia odbywają się w formie miłej i wesołej zabawy, dodatkowym, atutem jest obecność oraz współudział w zajęciach rodzica (bądź opiekuna), w tym okresie bardzo ważna jest pomoc w procesie adaptacyjnym kogoś bliskiego.

Program wykorzystuje intelektualny potencjał małych dzieci, które mają niezwykłą potrzebę poznawania świata a zarazem najbliższego otoczenia. W zabawie towarzyszy dzieciom pluszowy miś-Kubuś Puchatek, który wita się z dziećmi i opowiada im bajki. Na spotkaniach pojawiają się inne postacie z bajki (Kłapouchy, Prosiaczek, Tygrysek).

Dzieci pomagają mieszkańcom 100 milowego lasu rozwiązywać problemy (radzą Prosiaczkowi co zrobić by nie bał się ciemności, Tygryskowi co zrobić by nie robić krzywdy swoim przyjaciołom, Królika uczą cierpliwości a Puchatka uczą dzielenia się swoim miodkiem z innymi). Kubuś po zajęciach pozostawia dzieciom, w podziękowaniu za wspólną zabawę niespodzianki w bucikach. Fabularna forma spotkań pozwala dziecku lepiej przyswoić i zrozumieć omawiane tematy.

Zajęcia prowadzone są we wtorki o godz. 17.15. Pierwsze spotkanie jest darmowe. Zapisy w Sali Zabaw "Radocha", mailowo: biuro@radocha.com.pl lub pod nr tel. 510-613-780. Zapraszamy!
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Sala Zabaw Radocha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj