czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 12 listopada 2012
  • 8 grudnia 2012
  • wyświetleń: 2645

Radocha: spektakl w Sali Zabaw

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj

Za nami:

Sala Zabaw "Radocha" zaprasza na zimowe przedstawienie "Najcenniejszy skarb zimy". Spektakl dla dzieci odbędzie się 8 grudnia o godzinie 17.00. Zostało kilka biletów.

Reklama

plakat


-----

"Najcenniejszy skarb zimy" jest połączeniem motywów kilku bajek i i podań z Europy Wschodniej, głównie Rosji. Bajka rozgrywa się w zimowej scenerii otoczonej górami doliny. W małym domku zamieszkują dziadek z babcią, którzy mają dwoje wnucząt - Borysa i Maszę. Przy okazji zbierania chrustu dostrzegają zaczarowany, gliniany dzbanek. Dziadek uwalnia uwięzioną w dzbanku pszczołę, która informuje ich o Najcenniejszym Skarbie Zimy strzeżonym przez Króla i Królową Zimowego Ogrodu. O Skarbie dowiaduje się także wnuczek - Borys.
 
Bilety w cenie 15 złotych są do nabycia w Sali Zabaw do 30 listopada lub do wyczerpania wolnych miejsc. Dla uczestników "Spotkania z Mikołajem" bilet w promocyjnej cenie 10 złotych.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Sala Zabaw Radocha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj