czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 25 listopada 2012
  • 27 listopada 2012
  • wyświetleń: 2121

Radocha: Klub Malucha Puchatek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj

Sala Zabaw "Radocha" zaprasza dzieci od 20 m-ca do 3 lat do wspólnej zabawy w ramach Klubu Malucha "Puchatek". Zajęcia prowadzone przez Centrum Edukacji i Rozwoju są autorskim programem opartym o podstawę programu realizowanego w przedszkolach.

"RADOCHA" Z Klubem Malucha "Puchatek"


------

Dzieci w czasie spotkań uczestniczą w zajęciach manualnych, ruchowych i intelektualnych, poznają rówieśników i uczą się komunikacji między sobą. Zajęcia odbywają się w formie miłej i wesołej zabawy, dodatkowym, atutem jest obecność oraz współudział w zajęciach rodzica (bądź opiekuna), w tym okresie bardzo ważna jest pomoc w procesie adaptacyjnym kogoś bliskiego.

Program wykorzystuje intelektualny potencjał małych dzieci, które mają niezwykłą potrzebę poznawania świata a zarazem najbliższego otoczenia. W zabawie towarzyszy dzieciom pluszowy miś-Kubuś Puchatek, który wita się z dziećmi i opowiada im bajki. Na spotkaniach pojawiają się inne postacie z bajki (Kłapouchy, Prosiaczek, Tygrysek).

Dzieci pomagają mieszkańcom 100 milowego lasu rozwiązywać problemy (radzą Prosiaczkowi co zrobić by nie bał się ciemności, Tygryskowi co zrobić by nie robić krzywdy swoim przyjaciołom, Królika uczą cierpliwości a Puchatka uczą dzielenia się swoim miodkiem z innymi). Kubuś po zajęciach pozostawia dzieciom, w podziękowaniu za wspólną zabawę niespodzianki w bucikach. Fabularna forma spotkań pozwala dziecku lepiej przyswoić i zrozumieć omawiane tematy.

Zajęcia prowadzone są we wtorki o godz. 17.15. Pierwsze spotkanie jest darmowe.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie Klubem Malucha "Puchatek" w ostatnim czasie oraz z uwagi na komfort i dobre samopoczucie naszych małych gości, przypominamy że zapisy na pierwsze zajęcia są obowiązkowe! Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa osobiście lub telefonicznie, istnieje możliwość uruchomienia kolejnej grupy.

Zapisy w Sali Zabaw "Radocha", mailowo: biuro@radocha.com.pl lub pod nr tel. 510-613-780. Zapraszamy!

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie Klubem Malucha "Puchatek" w ostatnim czasie oraz z uwagi na komfort i dobre samopoczucie naszych małych gości, przypominamy że zapisy na zajęcia pokazowe są obowiązkowe! Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa osobiście lub telefonicznie, istnieje możliwość uruchomienia kolejnej grupy.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Sala Zabaw Radocha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj