czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 5 marca 2013
  • 6 marca 2013
  • wyświetleń: 1233

Warsztat wychowawczy w CEiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "CEIR" podaj

Za nami:

Centrum Edukacji i Rozwoju zaprasza rodziców, na warsztat wychowawczy "Mały złośnik, czyli dlaczego dzieci czasem tupią nogami i są nieposłuszne?"

------

Nie chcę! Nie będę! Nie lubię! Niejeden raz mały złośnik tupiąc i krzycząc wniebogłosy wprowadza nas - rodziców w konsternację i zdumienie. Co tak naprawdę chce nam przekazać krnąbrny maluch i jakich emocji i uczuć doświadcza krzykiem zdobywając naszą uwagę? Jakie emocje takie zachowanie wzbudza w rodzicach? Jak uspokoić malucha i samego siebie nie tracąc przy tym głowy?

Małego złośnika da się poskromić, a swoje emocje trzymać mocno w ryzach. Trzeba tylko wiedzieć jak. Warsztat "Mały złośnik" jest nie tylko próbą odpowiedzi na pytanie dlaczego dzieci czasami buntem i krzykiem próbuje wyegzekwować swoje prawa, ale także okazją do przećwiczenia własnych reakcji na prawdopodobne sytuacje w sposób konstruktywny i skuteczny. Zamysłem wspólnego spotkania jest także wymiana doświadczeń rodzicielskich i wychowawczych w walce ze zbuntowanym brzdącem.

Spotkanie odbędzie się 6 marca o godz. 17.00 w Gimnazjum nr 1 (os. Północ), poprowadzi je mgr Magdalena Matusiak- Mertens- doświadczony pedagog i mama Filipka i Jagody.

Obowiązują zapisy: centrum.eir@gmail.com, tel. 509-857-687.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

CEIR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "CEIR" podaj