Rozrywka

  • 22 sierpnia 2013
  • 14 września 2013
  • wyświetleń: 1183

Radocha: Wybuchowe Laboratorium

Za nami:

Sala Zabaw Radocha w Pszczynie zaprasza na Wybuchowe Laboratorium.

PERSPEKTYWA S.C Monika Kwapińska, Łukasz Kwapiński Magdalena Lemaszewska, Adam Lemaszewski


------

Chcesz aby na twarzy Twojego dziecka pojawił się uśmiech? Pozwól mu poeksperymentować.

Dzieci posiadają naturalną potrzebę eksperymentowania, jeśli wiedzą, że coś może być ciekawe aż rwą się do odkrywania nieznanego, dlatego "Radocha" proponuje zajęcia prowadzone przez Centrum Edukacji i Rozwoju http://www.ceir.pl o nazwie "Wybuchowe Laboratorium".

Na zajęciach dzieci poznają świat od strony praktycznej, aby się o czymś przekonać wykonują szereg eksperymentów. Program powstał z inspiracji znanym hasłem "Pokaż mi a zapamiętam i zrozumiem".

W czasie zajęć dzieci wcielają się w "młodych odkrywców", zakładają fartuchy i ochronne okulary, dopiero wtedy mogą przystąpić do zabawy.

Zajęcia odbywają się raz w miesiącu (druga sobota miesiąca) począwszy od 14 września 2013, koszt 1 zajęć to 25 zł - płatne 100 zł z góry we wrześniu za cykl 4 spotkań lub w 2 ratach po 50 zł we wrześniu i październiku, wiek uczestników 4-8 lat.

Tematy: wybuchy małe i duże, mokra woda szaleństwa doda, powietrze jest wszędzie, czyli gdzie?, optyka, magnetyzm, elektryczność, eksperymenty chemiczne itp., informacje uaktualniane będą na bieżąco.

Pierwsze spotkanie: 14 września o godz. 15.30. Zajęcia poprowadzi Anna Krzempek. Obowiązują zapisy. Niewielka grupa, ilość miejsc ograniczona.

Tel. 510-613-780
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Sala Zabaw Radocha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj