czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 27 października 2013
  • 9 listopada 2013
  • wyświetleń: 1294

Magiczny wieczór z Radochą

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj

Za nami:

Sala Zabaw Radocha w Pszczynie zaprasza 9 listopada na prawdziwie magiczny wieczór.

Z przykrością informujemy, że wszystkie bilety na halloweenowo-andrzejkowy wieczór z magią "znalazły" już swoich właścicieli. Choć chcielibyśmy tego dnia ugościć nieograniczoną liczbę chętnych na zabawę, niestety nie sposób będzie Was wszystkich pomieścić w naszych progach...nawet po zastosowaniu magii.

9 listopada - Sala Zabaw czynna do godziny 16.30. Od 17.00 - wstęp tylko dla posiadaczy biletów na Halloweenowo - Andrzejkowy Wieczór z Magią!

Radocha


Gwarantujemy świetną zabawę z duszkami i czarownicami! W ten szczególny wieczór przeniesiemy się w niezwykły Świat magii i wróżb! Będziemy psocić i łasuchować! Przebrania mile widziane, a wręcz konieczne!

Sobota 9 listopada, godz. 17.00 - 20.00. Bilety 25 zł !

Tylko u nas swój pokaz zaprezentuje gość wieczoru -profesjonalny iluzjonista - p. Maciej Patucha, po pokazie krótki warsztat iluzji - nauka magicznych sztuczek! Nie możesz tego przegapić!

www.radocha.com.pl
tel. 510-613-780

Sala Zabaw Radocha

43-200 Pszczyna
ul. Dobrawy 42Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Sala Zabaw Radocha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj