czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 11 września 2014
  • wyświetleń: 1411

Bezpłatne warsztaty "Bez klapsa"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "CEIR" podaj

Za nami:

Dziś o godzinie 17.00 w Gimnazjum nr 1 odbędzie się bezpłatny warsztat wychowawczy Bez Klapsa, jak z szacunkiem i miłością wyznaczać dziecku granice.

Szkolenie podzielone jest na trzy bloki tematyczne:

"Nie" dla klapsa - dlaczego "nie" dla klapsa? Próbując odpowiedzieć na tak postawione pytanie, będą mogli Państwo przyjrzeć się motywom, które kierują rodzicami, gdy stosują te i inne krzywdzące metody wychowawcze, a także przyjąć perspektywę dziecka, które doświadcza takiego sposobu wychowania.

Uczucia - w tym bloku tematycznym będą Państwo zajmować się obszarem uczuć, pod wpływem których rodzice zazwyczaj stosują klapsy jako metodę wychowawczą. Będą Państwo poszukiwać sposobów pomagających rozpoznać uczucia w sobie oraz w innych, a także sposobów radzenia sobie z nimi w sytuacjach trudnych.

Zamiast klapsa - w tym bloku tematycznym będą Państwo poznać inne niż klaps metody wychowawcze, które pomogą rodzicom zachęcać dzieci do współpracy, a także przyjrzą się różnicy pomiędzy karą a konsekwencją.

Po zakończeniu szkolenia otrzymają Państwo:
- materiały poruszające tematykę stosowania kar i funkcjonowania systemu nagradzania dzieci

Obowiązuje telefoniczna rezerwacja miejsc.

CENTRUM EDUKACJI I ROZWOJU

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Michałowicza 16

kom. 509-857-687Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

CEIR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "CEIR" podaj