czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 2 października 2014
  • 5 października 2014
  • wyświetleń: 2355

Winx Club na ekranach kin

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

"Winx Club" to niezwykły film, który najmłodszych widzów przeniesie w bajkowy świat wróżek. Dodatkowo Helios przygotował konkurs, w którym do wygrania będzie sesja zdjęciowa w Magazynie Winx Club!

Kino Helios,Kino Helios
Bohaterkami animacji jest grupa nastolatek, uczęszczających do szkoły dla czarodziejek Alfea. Akcja toczy się w fantastycznym świecie zwanym Magix. Od niepamiętnych czasów toczy się tu walka pomiędzy kochającymi dobro wróżkami, a złymi wiedźmami - głównym orężem w tych niekończących się zmaganiach są czary.

Premiera filmu przewidziana jest na piątek 3 października. W premierowy weekend, od piątku do niedzieli (3-5 października), fani Winx będą mogli zrobić sobie zdjęcia na tle specjalnej ścianki z grafiką Winx Club w każdym z kin sieci Helios oraz w warszawskim kinie Atlantic.

Do 8 października będzie można przesłać zdjęcia drogą mailową na adres kina, w którym zostały wykonane podczas seansach Winx Club! Spośród nadesłanych prac każde kino wybierze najlepszą fotografię, która weźmie udział w konkursie przeprowadzonym na specjalnej platformie w serwisie Facebook (głosowanie trwa do 15 października).

Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca, które wybierze przez Jury konkursowe spośród najlepszej piątki wyłonionej w głosowaniu w serwisie Facebook, jest sesja zdjęciowa w Magazynie WINX CLUB! Laureata poznamy już 17 października.

Aby zdobyć podwójną wejściówkę na seans Winx Club. Tajemnica morskich głębin wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jak nazywa się magiczny świat, w którym toczy się akcja bajki Winx Club?

Czekamy na wasze maile: bielsko@helios.pl. Nie zapomnijcie podać imienia i nazwiska. Dwie pierwsze poprawne odpowiedzi wygrywają.


Kino Helios

43-300 Bielsko-Biała
ul. Mostowa 5

tel. 33 498 70 15
tel. 33 498 70 17
tel. 33 498 70 12Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj