czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 21 października 2014
  • 25 listopada 2014
  • wyświetleń: 8306

Radocha: czytanie z Radoszkiem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj

Za nami:

We wtorek, 25 listopada Radoszek wraz z animatorami zapraszają wszystkie dzieci 0-11 lat wraz z opiekunami do wspólnego czytania prawdziwie misiowych opowieści po raz drugi. Prawdziwie świętujemy Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Sala Zabaw Radocha,Przedszkole Niepubliczne "Radocha"
Dzieci będę mogły usłyszeć bajki czytane przez Radoszka.
Rodzicu!
Czytanie wpływa wszechstronnie, wypełnia wszystkie przestrzenie rozwoju dziecka: intelekt, emocje, także rozwój społeczny, ale i wiele innych, niezdefiniowanych obszarów, bo każdy moment czytania i każdy tekst inaczej działa na dziecko. Czytanie na pewno stymuluje rozwój intelektualny, przyspiesza rozwój mowy, rozwija umiejętności komunikacyjne, rozbudowuje pamięć dziecka, pobudza do kreatywności, tworzenia rzeczywistości poprzez słowa i różne pomysły działań - dziecko samo kreuje swoje zabawy na podstawie tego, co czyta.

Czytanie buduje zdolności przeżywania: dostrzegania, nazywania emocji i odczuwania ich, nawet tych najsilniejszych, w sposób bezpieczny. Przeżycia są "ukryte" w bohaterze bajki, historie i bohaterowie budują w dzieciach odwagę do wyrażania uczuć. Czytanie to czynność niespieszna - pozostawia pole i przestrzeń, by dziecko uczyło się procesu przemyśliwania i rozumienia spraw. Czytając nie tylko przyjmuje bodźce i reaguje na nie - może je przepracować, ocenić, ustosunkować się do nich.

Drodzy Rodzice!
Podarujcie swoim pociechom taką mała dawkę naturalnego i wszechstronnego kształtowania osobowości, przyjdźcie do Sali 25 listopada między godz. 17.00 a 19.00, o każdej pełnej godzinie nowa misiowa historia.

Wejście do sali zgodnie z cennikiem, zabawa z Radoszkiem i wspólne czytanie nie jest dodatkowo płatne.

Zapraszamy! Będziemy na Was czekać!

Sala Zabaw Radocha

43-200 Pszczyna
ul. Dobrawy 42Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Sala Zabaw Radocha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj