czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 11 marca 2015
  • 27 maja 2015
  • wyświetleń: 2060

Radocha: konkurs z nagrodami

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj

Za nami:

Sala Zabaw Radocha zaprasza do udziału w konkursie na najlepszy scenariusz na imprezę urodzinową dla dziecka.

Reklama

Przyjęcie urodzinowe to niezwykła zabawa, która po prostu musi się udać. Im starszy jest jubilat, tym większe oczekiwania ma wobec planowanej imprezy. Rodzice trudzą się zatem, by przyjęcie było dopracowane w każdym szczególe, jednak należy mieć świadomość, że najwięcej zależy od scenariusza zabawy. Firmy organizujące urodziny dla dzieci dysponują zwykle przynajmniej kilkoma scenariuszami, jednak nie da się ukryć, że najlepszy to ten indywidualny, ułożony przez nas samych lub z pomocą dziecka. Wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w tym zadaniu zapraszamy do udziału w naszym najnowszym konkursie.

Sala Zabaw Radocha,Przedszkole Niepubliczne "Radocha"
Przyjęcie urodzinowe w Sali Zabaw Radocha.


Konkurs jest adresowany do naszych newsletterowiczów. Aby wziąć udział w rywalizacji należy zapisać się do naszego newslettera na Stronie Głównej Sali Zabaw oraz zaprezentować propozycję scenariusza 2-godzinnej zabawy urodzinowej dla dzieci. Scenariusz ten powinien zawierać ogólny opis i tematykę zabawy, ale również informacje dotyczące technicznego przygotowania imprezy (opis scenografii i rekwizytów, podział na role, propozycja podkładu muzycznego itp.).

Ważne, by scenariusz był pomysłowy i nowatorski oraz by w oryginalny sposób ukazywał walory, specyfikę i niepowtarzalność proponowanej zabawy.

Scenariusz może być zapisem ciekawej sytuacji lub zabawnej historii, napisany spontanicznie lub aranżowany. Tematyczny lub wielowątkowy.

Nagrody:
I miejsce — 100 procent rabatu na animacje tematyczną w Sali Zabaw Radocha i darmowe uczestnictwo w imprezie z okazji Dnia Dziecka 30 maja 2015
II miejsce — 50 procent rabatu na animacje tematyczną w Sali Zabaw Radocha i darmowe uczestnictwo w imprezie z okazji Dnia Dziecka 30 maja 2015
III miejsce — 25 procent rabatu na animacje tematyczną i darmowe uczestnictwo w imprezie z okazji Dnia Dziecka 30 maja 2015

Scenariusz zabawy wraz z kartą zgłoszenia oraz oświadczeniem rodzica należy kierować na adres biuro@radocha.com.pl. Karta zgłoszenia, oświadczenie rodzica oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie www.radocha.com.pl. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą w terminie 21.03.2015 - 28.05.2015. Ostateczne wyniki konkursu ogłoszone zostaną 30 maja podczas imprezy z Okazji Dnia Dziecka.

Sala Zabaw Radocha

43-200 Pszczyna
ul. Dobrawy 42Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Sala Zabaw Radocha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj