Reklama

Rozrywka

  • 14 września 2015
  • 24 września 2015
  • wyświetleń: 1823

Dobry start - nowe zajęcia w CEiR

Materiał partnera:

CEiR zaprasza na fascynująca podróż do świata literek i cyferek, bo nauka to super zabawa! Celem zajęć jest dbanie o rozwój intelektualny, ale i emocjonalny dziecka. Na zajęciach dziecko odkryje swoje mocne strony i nauczy się je wykorzystywać, odkryje swoje talenty i będzie je rozwijać.

W czasie zajęć będziemy wykonywać szereg ćwiczeń, grafomotorycznych, słuchowych oraz matematycznych. "Dobry Start" to zabawa w naukę: w czytanie, liczenie i porównywanie. Zajęcia aktywizujące wszechstronny rozwój dzieci, niedługo rozpoczynających naukę w szkole. Uczestnicy podczas wesołej zabawy będą doskonalić funkcje wzrokowe, a więc pamięć, spostrzeganie, analiza i synteza, percepcję słuchową, sprawność ręki, rozwijać koordynację wzrokowo - słuchowo - ruchową. Wymienione funkcje psychomotoryczne są niezbędne do podjęcia nauki czytania i pisania w szkole.

Na zajęciach będziemy poznawać literki i cyferki, rozwijać sprawność manualną oraz słownictwo. Ważnym elementem zajęć będzie nauka współpracy w grupie oraz wzmacnianie koncentracji uwagi.

Zajęcia odbywają się w dwóch grupach wiekowych:
  • 3, 4 latki
  • 5, 6 latki


Na zajęcia obowiązują zapisy.

CENTRUM EDUKACJI I ROZWOJU

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Szkolna 47/31

kom. 509-857-687Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "CEIR" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

CEIR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "CEIR" podaj