czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 22 września 2015
  • 31 października 2015
  • wyświetleń: 1695

Programy artystyczne w Radosze

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj

Za nami:

Sala Zabaw Radocha ma duszę artysty. W tym roku szkolnym proponujemy m.in. zajęcia gry na fortepianie (piątki) oraz perkusji i gitarze (poniedziałki) - forma zajęć indywidualnych.

Programy artystyczne w Radosze


Ponadto:

Zajęcia umuzykalniające "Do,re,mi" - atrakcyjne zabawy muzyczno-ruchowe połączone z grą na instrumentach, improwizacją, śpiewem, słuchaniem i tworzeniem pięknej i niezwykłej muzyki; dla dzieci od 1. roku życia wraz z opiekunem w sobotnie przedpołudnia.

Śpiewanie na dywanie - dzieci znajdą się w magicznym świecie muzyki i bajek. Tańcząc, bawiąc się, spędzając radośnie czas, dzieci poznają kanony znanych i popularnych piosenek (nie tylko w języku polskim). Już od najmłodszych lat kształtować będą swoją muzyczną kulturę poprzez naukę śpiewu oraz obcowanie z instrumentami, rytmem i tańcem. Zajęcia prowadzone przy akompaniamencie fortepianu i gitary (3-5 lat).

Rozrywkowe bębny - to zespół perkusyjny dla dzieci m.in. 4 lata.Nauka oraz zabawa muzyczna :-) Dzieci uczą się grać na bębnie oraz cajonie (skrzyni perkusyjnej). Poznają rytmy, rozwijają koordynację ruchową oraz poczucie rytmu. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonego pedagoga z wykorzystaniem wysokiej klasy instrumentów.

Talent show + Język Ukraiński Gratis - zajęcia wokalno-ruchowe, których celem jest utworzenie zespołu wokalnego (6-9 lat). Zajęcia obejmują naukę popularnych i lubianych wśród dzieci piosenek, ćwiczenia emisyjne, śpiew z mikrofonem, naukę właściwego poruszania się na scenie, elementy teatru. Będzie też możliwość zaprezentowania swoich umiejętności na koncertach, imprezach i konkursach zorganizowanych w przedszkolu/ Sali Zabaw oraz w naszym mieście; "żywa muzyka" i pierwsze doświadczenia sceniczne! Uwaga! Uczestnicy Talent Show spotykają się także dodatkowo raz w miesiącu na wesołych i spontanicznych lekcjach języka ukraińskiego (bezpłatna forma zabawy dla "Talenciaków").

Kombinatornia czyli sztuka użytkowa dla dzieci - zajęcia mają na celu rozwijanie u dzieci kreatywności oraz zdolności i umiejętności plastyczno-technicznych. Zabawa i praca w małej grupie pozwoli dziecku doświadczać i eksperymentować w nowych, nieznanych dotąd stylach oraz obserwować efekty swojej pracy. Na zajęciach dzieci tworzą nowe i co najważniejsze, przydatne przedmioty, które nie tylko sprawią im Radochę już dziś, ale wywołają bardzo dobre wspomnienia w przyszłości.

Zapisy pod nr telefonu: 510-613-780!

Sala Zabaw Radocha

43-200 Pszczyna
ul. Dobrawy 42Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Sala Zabaw Radocha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj