czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 9 stycznia 2016
  • 21 stycznia 2016
  • wyświetleń: 1390

Wojtek Mazolewski Quintet w BWA

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Bielska BWA" podaj

Za nami:

Premiera albumu „Polka/złota płyta/" Wojtka Mazolewskiego w Bielsku-Białej. Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 21 stycznia o godzinie 19.00 w Galerii Bielskiej BWA.

„Polka" łączy muzyczne tradycje z nowoczesnością. To popis kunsztu muzycznego współpracowników Mazolewskiego: Joanny Dudy, Qky Janickiego, Marka Pospieszalskiego, Oskara Toroka. Bilety w cenie 55 zł do nabycia w Klubokawiarni AquariumWojtek Mazolewski to reprezentant polskiego jazzu w najlepszym wydaniu - z jednej strony nawiązujący do klasycznych brzmień i technik nagrywania, będący muzycznym spadkobiercą docenianych na całym świecie klasyków polskiego jazzu, z drugiej strony tworzący muzykę świeżą, zrozumiałą dla młodej publiczności słuchającej nowych trendów, znającej jazz raczej przez pryzmat takich artystów jak Koop, Brad Mehldau, czy Robert Glasper Experiment

Muzyka z najnowszej płyty kwintetu Wojtka Mazolewskiego zatytułowanego “Polka” to swego rodzaju pamiętnik wędrowca, stąd tytułu „Paris”, „Berlin” czy „Bangkok”. „Polka” łączy tradycję z nowoczesnością - muzycznie (m.in. covery Major Lazer, Rage Against The Machine i Nirvany) i ideowo - wydaniu towarzyszy specjalna oprawa graficzna - na okładce znalazło się zdjęcie Małgorzaty Braunek zrobione przez mistrza fotografii Tadeusza Rolke.

BM / czecho.pl, źródło: Galeria Bielska BWA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Bielska BWA

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Bielska BWA" podaj