Rozrywka

  • 25 lutego 2016
  • 6 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 2543

Ogólnopolski zlot fanów Alfy Romeo - koncert, tyrolka, karting

Za nami:

W sierpniu na Podbeskidziu odbędzie się XI Ogólnopolski Zlot Klubu Alfa Romeo "Alfaholicy".

Samochody "Alfaholików" · fot. Klub Alfa Romeo "Alfaholicy"


Klub Alfa Romeo "Alfaholicy" powstał w 2005 roku z inicjatywy garstki miłośników Alfy Romeo, które szukały wygodnego medium do komunikowania się ze sobą. Powstało forum dyskusyjne, które służy do dziś, i to dzięki niemu powstała idea zlotu ogólnopolskiego.

Tegoroczny zlot odbędzie się na Podbeskidziu w dniach 12-21 sierpnia. Zlot potrwa aż 9 dni. Lista atrakcji już jest wyjątkowo długa, są nimi m.in. koncert, tyrolka, ścianka wspinaczkowa, karting i oczywiście rywalizacja na torze.

Rywalizacja "torowa" odbędzie się na Torze Fiat Auto Poland w Tychach. - Alfaholicy wiedzą co wszyscy Alfiści lubią najbardziej - jazdę na zakrętach dlatego tego typu zawody są już tradycją. No i rajd turystyczny realizowany wspólnie z Automobilklubem Cieszyńskim. Jest to bardzo ciekawy sposób uprawiania turystyki przy współpracy z samochodem. Uczestnicy dostają zadania rozsiane na mapie, ten kto pierwszy rozwiąże wszystkie zagadki zwycięża. Ale przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę i zwiedzanie regionu - informuje Joanna Kozikowska z klubu "Alfaholicy".

Na zakończenie zlotu jak zawsze odbędzie się rozdanie nagród przygotowanych przez naszych sponsorów. W tym roku do wygrania jest m. in. profesjonalny chip tuning, usługi, bony rabatowe nawet o wartości 1000 zł.

Więcej informacji na forum http://www.alfaholicy.org.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.