Reklama

Rozrywka

  • 22 września 2016
  • 29 września 2016
  • wyświetleń: 2032

Radocha: zajęcia z języka niemieckiego dla dzieci

Materiał partnera:

U nas zabawa jest nauką, a nauka świetną zabawą. Na zajęciach nie brakuje: wesołej gimnastyki przy muzyce, nauki piosenek i wierszyków, zajęć tematycznych zgodnych z rytmem roku, zabawy po niemiecku z piosenką i ruchem, rysowania, lepienia, malowania, modelowania itp.

Warsztatowa forma zajęć jest szczególnie ciekawa - dzieci najbardziej zapamiętają te rzeczy, które angażują je bezpośrednio w działanie. Wymowa małych dzieci jest bardzo dobra, a gramatykę opanowują intuicyjnie. Obce języki wcale nie są już obce. Gdy dziecko rozpocznie naukę języka obcego w miłej atmosferze, chętnie i efektownie będzie przyswajało wiedzę. Nauka drugiego języka w żaden sposób nie utrudnia rozwoju językowego dziecka w języku ojczystym. W rzeczywistości jest dokładnie na odwrót.

Dzieci, które miały szansę uczyć się języka obcego we wczesnym dzieciństwie są pełne wiary we własne możliwości, co z kolei znajduje swoje odzwierciedlenie w dobrych stopniach i satysfakcji z tego, czym się zajmują.

Tak naprawdę chodzi o otaczanie dziecka językiem obcym. Językoznawcy używają określenia "zanurzenie w języku". Maluch powinien mieć możliwość słuchania całych zdań i wypowiedzi.
Dzięki metodzie animacji językowej dzieci poznają elementy języka bez konieczności włączania w ich edukacje tradycyjnych kursów językowych.

Zapraszamy w kolejnym roku szkolnym. Dla każdej z grup dodatkowo 30 minut zabawy w Sali Zabaw w cenie. Cennik: 80 zł/ 4 spotkania.

Harmonogram zajęć w roku szkolnym 2016/2017:
  • Czwartek, godz. 17.30-18.30


Zajęcia startują w październiku w momencie zebrania się grupy. Pierwsze spotkanie bezpłatne dla osób zapisujących się na kontynuację. Wiek: 3-6 lat.

Trwa nabór, zapisy pod numerem: 510-613-780.

Sala Zabaw Radocha

43-200 Pszczyna
ul. Dobrawy 42Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Sala Zabaw Radocha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj