Reklama

Rozrywka

  • 22 września 2016
  • 26 września 2016
  • wyświetleń: 1412

Język francuski w Sali Zabaw Radocha

Materiał partnera:

W trakcie cotygodniowych spotkań na zajęciach Les petits francais uczniowie przenoszą się do "magicznej Małej Francji", przeżywają kolejne przygody, które wprowadzają je w świat języka i kultury francuskiej.

Dzieci poprzez metodę warsztatową, która angażuje je bezpośrednio uczą się umiejętności użycia podstawowych struktur i wyrażeń służących do wyrażania swoich potrzeb, uczuć, a także podstawowego opisywania siebie i otaczającego świata. Uczą się nazywać emocje oraz oswajać się z sytuacją, w której wszystko dzieje się po francusku. Dodatkowo dzieci w czasie spotkań uczestniczą w zajęciach manualnych i ruchowych, poznają rówieśników i uczą się komunikacji między sobą. Zajęcia odbywają się w atmosferze wesołej zabawy.

Dla każdej z grup dodatkowo 30 minut zabawy w Sali Zabaw w cenie! Cennik: 80 zł/ 4 spotkania.

Harmonogram zajęć w roku szkolnym 2016/2017:
  • Poniedziałek, godz. 17.30-18.30


Zajęcia startują w październiku w momencie zebrania się grupy. Pierwsze spotkanie bezpłatne dla osób zapisujących się na kontynuacje. Wiek 3-6 lat.

Trwa nabór. Zapisy pod numerem: 510-613-780.

Sala Zabaw Radocha

43-200 Pszczyna
ul. Dobrawy 42Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Sala Zabaw Radocha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj