czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 22 września 2016
  • 27 września 2016
  • wyświetleń: 1359

Niecodzienna twórczość w Sali Zabaw Radocha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj

Dyspozycje twórcze istnieją w każdym z nas, lecz trzeba je tylko rozbudzić i rozwijać, a najlepiej już od najmłodszych lat. Sztuka pomaga dzieciom w ich rozwoju. Dziecko tworząc swoje małe dzieła zaspakaja pragnienie zabawy, ruchu oraz kreuje własną wizję świata.

Zajęcia mają na celu rozwijanie u dzieci kreatywności oraz zdolności i umiejętności plastyczno-technicznych. Tworzenie wyzwala u w dzieci autentyczną radość na skutek odkrywania i łączenia różnorodnych form plastyczno-technicznych. Zabawa i praca w małej grupie pozwoli dziecku doświadczać i eksperymentować w nowych, nieznanych dotąd stylach oraz obserwować efekty swojej pracy.

Na zajęciach dzieci tworzą coś z niczego, przez co okazują swoje myśli i uczucia, wzrasta ich pewność siebie, odwaga i wiara w to, że sami mogą tworzyć nowe i co najważniejsze, przydatne przedmioty. Zadaniem "Kombinatorni" jest także pokazanie dzieciom, ich potencjału oraz rozwijanie zainteresowań.

Podczas spędzonego z nami czasu uczestnicy stworzą znaczące rzeczy, które nie tylko sprawią im radochę już dziś, ale wywołają bardzo dobre wspomnienia w przyszłości.

Po zajęciach pół godziny zabawy na Sali w cenie! Istnieje możliwość pozostawienia dziecka z Animatorkami - bez dodatkowej opłaty (zgłaszane przy zapisach). Cennik: 80 zł/ 4 spotkania.

Harmonogram zajęć w roku szkolnym 2016/2017:
  • Wtorki, godz. 17.30 - 19.00


Zajęcia startują w paździenriku w momencie zebrania się grupy. Pierwsze spotkanie bezpłatne dla osób zapisujących się na kontynuację. Wiek: min. 5 lat. Trwa nabór! Zapisy pod numerem: 510-613-780.

Z uwagi na chęć uatrakcyjniania zajęć i komfort małych artystów Animatorzy bardzo proszą o przestrzeganie obowiązku wcześniejszych zapisów! W tym roku szkolnym 2016/2017 mamy szczególna prośbę do rodziców naszych najmłodszych artystów o regularne przyprowadzanie dzieci na zajęcia. Osoby prowadzące chcą coraz bardziej udoskonalać spotkania i korzystać z coraz bardziej nowoczesnych technik i materiałów, w tym celu liczebność grupy musi być znana i potwierdzona w większości przypadków.

Sala Zabaw Radocha

43-200 Pszczyna
ul. Dobrawy 42Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Sala Zabaw Radocha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj