Reklama

Rozrywka

  • 22 września 2016
  • 27 września 2016
  • wyświetleń: 1568

Zajęcia na ściance wspinaczkowej z Radochą

Materiał partnera:

Zajęcia na ściance to: planowanie ruchu, koordynacja wzrokowo - ruchowa, przełamywanie lęku przed wysokością, bodźce dotykowe, zaspokajanie ciekawości dzieci.

W trakcie zajęć uczestnicy poznają podstawy wspinaczki, zasady bezpiecznej asekuracji. Zaznajomią się również z właściwymi technikami dotyczącymi wspinaczki, co w przyszłości być może przyda się w praktycznym pokonywaniu nie tylko dróg wspinaczkowych, ale również wielu ciekawych tras turystycznych. Poznane zasady pomogą nam wykorzystać w praktyce nowe umiejętności, będziemy poprawiać i doskonalić technikę.

Wspinaczka to bardzo ciekawa, atrakcyjna i wyzwalająca adrenalinę dyscyplina sportu. Jednak uczestnicy zajęć uprawiają ją amatorsko, w celu poprawy własnej sprawności fizycznej i koordynacji oraz po prostu dla dobrej zabawy.

Nasi instruktorzy-prawdziwi entuzjaści wspinaczki mają na celu zainteresować jak największą część dzieci ich ukochaną formą rekreacji. Będą przede wszystkim dbali o bezpieczeństwo oraz o jak najlepsze wykorzystanie czasu, żeby dzieciaki mogły jak najwięcej się nauczyć i technicznie poćwiczyć, świetnie się bawiąc.

Nasze zajęcia to 100% radości i satysfakcji ze spędzonego czasu. Liczebność grupy jednego instruktora ok. 6 osób.

Wiek uczestników min. 5 lat! Cennik: 80 zł/ 4 spotkania. Zabawa w Sali dodatkowo pół godziny w cenie.

Harmonogram zajęć w roku szkolnym 2016/2017:
  • Poniedziałek, godz. 18.00-19.00

Start zajęć: październik.

Ze względów bezpieczeństwa rodzice uczestników (oboje) zobowiązani są do przedstawienia nam upoważnienia dotyczącego korzystania ze ścianki wspinaczkowej przez ich dziecko (upoważnienie dot. ścianki wspinaczkowej).

Zapraszamy! Zapisy na zajęcia obowiązkowe!

Sala Zabaw Radocha

43-200 Pszczyna
ul. Dobrawy 42Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Sala Zabaw Radocha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj