czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 11 października 2016
  • 21 października 2016
  • wyświetleń: 1432

Rasmentalism po raz pierwszy zagra w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Miasto" podaj

Za nami:

W kwietniu 2016 ukazała się nowa płyta jednego z najbardziej znanych polskich duetów hip-hopowych. Z tej okazji grupa RASMENTALISM zaprasza 21 października 2016 roku do KLUBU MIASTO na swój pierwszy w historii koncert zespołu w Bielsku-Białej. Jesienna trasa koncertowa promuje nowy album „1985”. Na scenie RAS w życiowej formie, MENT z najlepszymi bitami i TORT na klawiszach.

Reklama

Klub Miasto


RASMENTALISM to klasyczny duet MC (Ras) i producent (Ment XXL). Współpracują od 2006 roku. Przez 6 lat działalności na scenie niezależnej nagrali trzy doskonale przyjęte albumy: "Dobra muzyka ładne życie" (nielegal roku 2008 według magazynu Spinner Polska), "Duże Rzeczy" z W.E.N.Ą. oraz "Hotel Trzygwiazdkowy”. Przy okazji tego ostatniego nawiązali współpracę z legendarną wytwórnią Junoumi Crew, wydając swoje pierwsze winylowe EP. W ciągu kilku lat obecności na scenie rapowej, zagrali kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce, za każdym razem wypełniając kluby po brzegi.Ich oficjalny debiut - album 'Za młodzi na Heroda' ukazał się w grudniu 2013 r. nakładem Asfalt Records i natychmiast zyskał opinię najlepszego rapowego debiutu roku 2013, a według wielu dziennikarzy muzycznych i słuchaczy - rapowej płyty AD 2013 w Polsce. Druga, oczekiwana przez fanów płyta pt. 'Wyszli coś zjeść' ukazała się w kwietniu 2015 roku. Bardzo dobrze przyjęte single prawiły, że album pojawił się na 2 miejscu notowania OLIS. Zespół pierwszy koncert promujący nowy album zagrał na żywo na antenie radiowej Trójku w Studio im. Agnieszki Osieckiej.

Klub Miasto


Trzeci oficjalny album nosi nazwę „1985”. Powstał w wyniku spontanicznej, ale intensywnej pracy i ukazał się 8 kwietnia. Owocna praca nie zostawiła zbyt dużo pola dla gości, których na płycie jest tylko trzech. „1985” swoim udziałem uświetnili zdobywający szturmem uszy słuchaczy Otsochodzi, Pan Tubas oraz Ten Typ Mes, który tak jak Ras, jest w życiowej formie

Bilety w cenie 20/25 zł są już do nabycia w następujących punktach sprzedaży:
1. Klub Miasto, Pl. Mickiewicza 2, Bielsko-Biała
2. Pigal Cafe, ul. Przechód, Bielsko-Biała
3. Rock Galeria, Rynek 6, Bielsko-Biała
4. Rock Galeria, Staszica 7, Bielsko-Biała
Sprzedaż internetowa: rasmentalism.evenea.plKlub Miasto

43-200 Bielsko-Biała
ul. Plac Mickiewicza 2

tel. 33 822 18 41Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub Miasto

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Miasto" podaj