czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 12 grudnia 2016
  • wyświetleń: 955

Spotkanie Autorskie: Tomasz Raczek gościem Klubu Miasto

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Miasto" podaj

Za nami:

Fascynują go ludzie, którzy mają odmienne zdanie. Twierdzi, że wkrótce świat będzie jednym wielkim hot spotem, a dziennikarze nie będą potrzebni. Jest zapalonym kinomanem, dla którego dyskusja tuż po filmie jest równie ważna co sama projekcja. Gościem Klubu z Pasją będzie Tomasz Raczek - krytyk filmowy, publicysta, wydawca, autor książki "Kinopassana"

Reklama

Klub Miasto


- Idąc do kina, zakładamy, że wszyscy widzowie, którzy w czasie projekcji znajdą się w sali, obejrzą ten sam film. Że w tym samym stopniu poznają fabułę, szczegóły gry aktorskiej czy zamierzenie reżysera. Tymczasem wcale tak nie jest! Tyle mamy z filmu, ile w nim zauważymy. Ta niewielka książeczka jest opisem mojego pomysłu na to, jak z oglądania filmów - co wszyscy przecież uwielbiamy - uczynić narzędzie, które sprawi, że nasze życie stanie się lepsze, bogatsze, bardziej satysfakcjonujące. Chcę namówić was do tego, by nie kojarzyć kina tylko z rozrywką lub sztuką, ale dostrzec też ogromne możliwości, jakie daje nam ono w procesie poznawania siebie, a także w czasie pracy nad sobą - mówi Tomasz Raczek.

Tomasz Raczek odwiedzi Klub Miasto już 12 grudnia o godz. 19:00. Wstęp na spotkanie 15 zł.

Klub Miasto

43-200 Bielsko-Biała
ul. Plac Mickiewicza 2

tel. 33 822 18 41Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub Miasto

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Miasto" podaj