Rozrywka

  • 28 marca 2017
  • wyświetleń: 3105

Stand-Up Bielsko-Biała: Tomasz Jachimek & Marcin Wojciech

Materiał partnera:

W niedzielę, 9 kwietnia na scenie Stand-Up Bielsko-Biała wystąpi Tomasz Jachimek i Marcin Zbigniew Wojciech. Początek o godzinie 19:00 w Klubie Miasto. Bilety w przedsprzedaży kosztują 25 zł, w dniu występu 30 zł.

Klub Miasto


Rzeczywistość dookoła skłania do poszukiwań powodów do nieskrępowanego śmiechu. Otóż kolejny raz nadarza się wspaniała okazja. A przywożą ją ze sobą dwaj specjaliści od słownej ekwilibrystyki rubasznej, czyli Tomasz Jachimek i Marcin Zbigniew Wojciech.Tomasz Jachimek jest instytucją zawierającą w sobie nieprzeciętnego satyryka, autora tekstów skeczy, sztuk teatralnych, monologów, piosenek, felietonów prasowych, audycji radiowych. Nie da się ukryć, że humor Tomasza Jachimka jest inteligentny, błyskotliwy i do tego zabawny. Swoje umiejętności prezentuje już od 5 lat w programie „Szkło Kontaktowe" w TVN 24.

Aktualnie prowadzi cotygodniowy, autorski program satyryczny „Żółte papiery" na portalu Onet.pl. Jest autorem monodramów „Mężczyzna sukcesu - koncert solo", „Reflektor na tatę" (wystawiany w krakowskim Teatrze 38 w wykonaniu Piotra Plewy), „Kolega Mela Gibsona" (wystawiany w Teatrze Korez w Katowicach w 2007 roku) oraz „[Ja]3 czyli dwa do jednego" (wystawiany w Teatrze Konsekwentnym w Warszawie w 2010 roku).Poza kabaretem i satyrą, realizuje się jako konferansjer podczas różnego rodzaju eventów, dając popis swojego dowcipu, profesjonalizmu oraz elastyczności w prowadzeniu imprez w różnych konwencjach. Tomasz Jachimek to człowiek, który myśli, i który skłoni do zabawy, ale także i refleksji. Czasami spojrzy na pewne sprawy pod takim kątem, że łapiemy się na tym, że warto przystanąć i pomyśleć. Stand-up w wykonaniu Tomasza Jachimka - dla uważnych - będzie obfitować w aluzje, inteligentne podteksty, satyrę i poprawną polszczyznę. Dla mniej uważnych, będzie tylko zabawny.Marcin Zbigniew Wojciech - człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: "pozytywny wariat." Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up’er. Zajmuje się kabaretem od 10 lat. Ma na swoim koncie ponad 600 występów w całej Polsce. Obecnie gra solowo oraz z Kabaretem 44-200 i w dwóch grupach stand-up: Poliż STAND-UP (z Robertem Korólczykiem z Kabaretu Młodych Panów oraz Mariuszem Kałamagą ) oraz STAND-UP KRAKÓW (z Adamem Grzanką ex Formacja Chatelet oraz Tomkiem Biskupem Kabaret PUK).

Bilety: przedsprzedaż - 25 PLN, w dniu występu: 30 PLN- do nabycia online https://jachimek.evenea.pl oraz w następujących punktach sprzedaży:
  • Klub Miasto, Pl. Mickiewicza 2, Bielsko-Biała
  • Pigal Cafe, ul. Przechód, Bielsko-Biała
  • Chillout, Rynek 6, Bielsko-Biała
  • Rock Galeria, Staszica 7, Bielsko-Biała


Klub Miasto

43-200 Bielsko-Biała
ul. Plac Mickiewicza 2

tel. 33 822 18 41Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Miasto" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub Miasto

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Miasto" podaj