czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 9 czerwca 2006
  • wyświetleń: 1562

Mundial 2006 - typuj wyniki!

Reklama

Mundial 2006 - typuj wyniki!


W piątek ruszył konkurs mundialowy portalu tychy.info, pless.pl, czecho.pl i bielsko.info. Zasady są bardzo proste. Typujemy wyniki spotkań. Za każdy trafiony wynik otrzymujemy 3 punkty, za każdy trafiony rezultat (np. typujesz 2:0, a wynik jest 1:0) otrzymujemy 1 punkt. W przypadku nietrafionego rezultatu (np. typujesz 2:0, a wynik jest 0:1) wtedy mamy odjęty 1 punkt. Wygrywa oczywiście osoba, która zgromadzi na swoim koncie największą ilość punktów.

Konkurs trwa przez cały mundial. Można typować wyniki wszystkich spotkań lub tylko wybrane. Strategia zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Codziennie tuż przed północą będą przyznawane lub odejmowane punkty za konkretne mecze. Zapraszamy do zabawy.

Konkurs sponsorują lokale, w których możesz zobaczyć mundialowe mecze na dużym ekranie.

www.mundial.pless.pl/wiecej.php?action=pokaz&id=7340&akt=1 class=dodaj>Pszczyński Rynek / Pszczyna
Strzelnica u Mikołajca / Pszczyna
SZAFA PUB / Pszczyna
Rock Stodoła / Pszczyna
PUB Kasztelańska / Pszczyna


www.mundial.pless.pl class=dodaj>Mundial 2006 - typuj wyniki!

--------------------

Uwaga - lokale z Czechowic, które transmitują spotkania mistrzostw i chcą objąć patronat nad konkursem, proszone są o pilny kontakt po nr tel. 032 212-88-93 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00). Portal czecho.pl gwarantuje miesięczną reklamę (na czas trwania mistrzostw) na głównej stronie i w specjalnym mundialowym serwisie - www.mundial.pless.pl/wiecej.php?action=pokaz&id=7338 class=dodaj>szczegóły oferty.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.