czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 13 czerwca 2006
  • wyświetleń: 2389

W Czechowicach-Dziedzicach na piłce najlepiej znaj

Reklama

W Czechowicach-Dziedzicach na piłce najlepiej znaj


Minął czwarty dzień mundialowego konkursu organizowanego przez portal tychy.info, pless.pl, czecho.pl i bielsko.info. Honoru kibiców z Czechowic-Dziedzic broni.. kobieta. Klubowiczka portalu czecho.pl moniqa na na swoim koncie już 10 punktów i uwaga - zajmuje 5 miejsce na prawie pół tysiąca graczy.

Moniqa poprawnie wytypowała wynik spotkania Włochów z Ghana, Meksyku z Iranem oraz Serbi i Czarnogóry z Holandią. I kto tu mówi, że kobiety nie znają się na piłce.

Mundial i konkurs trwają, jednak największe emocje dopiero przed nami. Włączyć się do gry można w każdym momencie. Przypominamy, że osoba, która zdobędzie największą ilość punktów - wygrywa tysiąc złotych.

Konkurs sponsorują lokale, w których możesz zobaczyć mundialowe mecze na dużym ekranie.

http://www.mundial.pless.pl/wiecej.php?action=pokaz&id=7340&akt=1 class=dodaj>Pszczyński Rynek / Pszczyna
Strzelnica u Mikołajca / Pszczyna
SZAFA PUB / Pszczyna
Rock Stodoła / Pszczyna
PUB Kasztelańska / Pszczyna


http://www.mundial.pless.pl/index.php?page=typer&subpage=start class=dodaj>Mundial 2006 - typuj wyniki!

--------------------

Uwaga - lokale z Czechowic, które transmitują spotkania mistrzostw i chcą objąć patronat nad konkursem, proszone są o pilny kontakt po nr tel. 032 212-88-93 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00) lub drogą elektroniczną - redakcja@czecho.pl.

Portal czecho.pl gwarantuje miesięczną reklamę lokalu (na czas trwania mistrzostw) na głównej stronie czecho.pl i w specjalnym mundialowym serwisie - http://www.mundial.pless.pl/wiecej.php?action=pokaz&id=7338 class=dodaj>szczegóły oferty.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.