Rozrywka

  • 11 stycznia 2018
  • 13 lutego 2018
  • wyświetleń: 8056

"Bumbumkowe poruszanki" i "Bumbumkowe nauczanki"

Materiał partnera:

Wielu nauczycieli przedszkola i klas 1-3 poszukuje wciąż ciekawych pomysłów, które mogliby wykorzystać w swojej codziennej pracy. Zdarzają się przecież takie momenty dnia, jak oczekiwanie na posiłek, chwila czasu przed wyjściem na spacer, czy zajęciami dodatkowymi, które warto wypełnić DOBRĄ zabawą.Dobrą, czyli jaką? Taką, która będzie pozytywnie wpływać na rozwój dziecka, ale da mu jednocześnie frajdę. Takie są właśnie "Bumbumkowe poruszanki" - zabawy muzyczno-ruchowe dla dzieci w wieku od 2,3 do 8 lat oraz "Bumbumkowe nauczanki", które w prosty sposób nauczą dziecko ważnych treści.

Każdy chętny nauczyciel pracujący w przedszkolu, klasach 1-3, a nawet w żłobku znajdzie na niech coś, co wykorzysta w pracy. Zapraszamy na szkolenia w najbliższej okolicy - 17.02 Bielsko-Biała, 20.01 Cieszyn, 30.01 Bąków, a wkrótce Łąka k. Pszczyny.

Więcej informacji i zapisy na stronie http://www.dobedu.pl

DobEdu


DobEdu

43-512 Bestwina
ul. Podleska 116

tel. 881203113Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "DobEdu" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

DobEdu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "DobEdu" podaj