czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 20 listopada 2018
  • 4 grudnia 2018
  • wyświetleń: 2078

Cudowna Terapia - komedia małżeńska w MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

Zapraszamy 4 grudnia o godzinie 16.00 na Cudowną Terapię Daniela Glattauera, komedię małżeńską, którą powinni zobaczyć wszyscy ci, którzy są, byli lub planują "istnienie we dwoje".

Obsada: Joanna Trzepiecińska / Dominika Ostałowska / Olga Bończyk, Dariusz Kordek / Marcin Kwaśny, Andrzej Młynarczyk / Artur Pontek / Dariusz Taraszkiewicz
Reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz
Scenografia i kostiumy: Dorota Kalitowicz, przekład: Marek Szalsza,
Choreografia: Krzysztof Hulboj, Janja Lesar, muzyka: Krzysztof Matysiak

Terapia - to oddziaływanie na człowieka za pomocą leków lub bez użycia farmaceutyków w celu przywracania zdrowia fizycznego lub psychicznego. Szanowni Państwo, wyrzucamy tabletki, syropy i maści, a w zamian aplikujemy Wam troje znakomitych aktorów, błyskotliwy tekst i zaskakującą inscenizację.

Joanna - Dominika Ostałowska (wymiennie z Joanną Trzepiecińską i Olgą Bończyk) - egzystencjalna zapaśniczka, kobieta z pretensją, Walenty - Dariusz Kordek (wymiennie z Marcinem Kwaśnym) - nadwrażliwy choleryk rozwiązujący problemy za pomocą piły tarczowej czyli państwo Dorek, to doświadczone małżeństwo, które postanawia się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybierają się jednak do wybitnego psychoterapeuty - Andrzej Młynarczyk (wymiennie z Arturem Pontkiem i Driuszem Tarszkiewiczem), tym samym dając sobie ostatnią szansę. Czy za pomocą tradycyjnych metod i ćwiczeń uda się wybitnemu specjaliście pojednać parę, której jedynym punktem wspólnym jest urządzanie sobie piekła ? Gdzie jest granica wytrzymałości psychoterapeutycznego profesjonalizmu? Kto tu jest wariatem: pacjent czy prowadzący terapię? Co takiego może zrodzić się kilkadziesiąt metrów pod wodą? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie Państwo w najnowszej inscenizacji sztuki Daniela Glattauera "Cudowna terapia". Wszystko za pomocą błyskotliwych dialogów i zabawnych sytuacji. I oczywiście wspaniałych aktorów: Dominiki Ostałowskiej ("M-jak miłość"), Joanny Trzepiecińskiej ("Rodzina zastępcza" "Barwy szczęścia") i Olgi Bończyk ("Na dobre i na złe"), grających naprzemiennie Joannę, Dariusza Kordka ("W labiryncie", "Bodo", "Twoja twarz brzmi znajomo") - scenicznego Walentego i aktora młodego pokolenia - Andrzeja Młynarczyka ("M- jak miłość", "Twoja twarz brzmi znajomo"), grającego postać psychoterapeuty.

Bilety w cenie 70 zł do nabycia w sekretariacie MDK.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt

aka / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj