Rozrywka

  • 29 lipca 2019
  • wyświetleń: 4073

Kombinat Bistro, czyli autorska kuchnia w centrum Czechowic

Materiał partnera:

Jesteśmy narodem, który lubi tradycję i jest do niej mocno przywiązany. Jednocześnie znajdujemy miejsce na nowoczesność, nie brakuje nam również otwartości, która pozwala między innymi poznawać nowe smaki. Mimo wszystko, nawet z dalekich wypraw naznaczonych niecodziennymi możliwościami degustacji regionalnych przysmaków, z utęsknieniem wracamy do polskich dań.

Kombinat Bistro, czyli autorska kuchnia w centrum Czechowic


To właśnie tradycyjna kuchnia polska stała się bazą do stworzenia unikalnego menu Kombinatu Bistro. Miejsca z pomysłem, gdzie to, co znane i najbardziej lubiane, miesza się z więcej niż garścią niespotykanych nigdzie indziej propozycji. W naszym Bistro znajdziecie menu przyrządzone z myślą dosłownie o każdym gościu, nawet tym najmłodszym. Nasza kuchnia to kuchnia wykorzystująca lokalne produkty, własne kiszonki i przetwory przeplatana śródziemnomorskimi smakami. Znajdziecie również u nas także kawę z czechowickiej palarni, polskie wino oraz własne, rzemieślnicze piwo.

Nasza aktualna oferta została wzbogacona o dwudaniowe zestawy lunchowe, w atrakcyjnej cenie. Za 27 zł, od poniedziałku do piątku, w godzinach 14:00-16:30, można posmakować naszej nieoczywistej kuchni.

Poza autorską kuchnią, nasze Bistro wyróżnia się swoim położeniem. Znajdujemy się w samym sercu Czechowic Dziedzic, na tyłach galerii handlowej, niespełna 12 km od Bielska Białej oraz 7 km od Pszczyny. Jeśli zatem zależy Ci na niecodziennych smakach, wyjątkowym wnętrzu oraz na niecodziennej gościnności to nasze Bistro jest właśnie dla Ciebie.

Zielony taras, miejsca parkingowe, kącik dla dzieci to tylko część naszych atutów.

Odwiedź nas i Twórz razem z nami to miejsce!

Klub Muzyczny CHACHArnia

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 722 60 38Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Chacharnia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj