Rozrywka

  • 24 września 2020
  • wyświetleń: 3247

Które filmy najpopularniejsze we wrześniu w naszym Multikinie?

W miniony weekend polskie kina odnotowały najwyższą frekwencję od czasu lockdownu, a w Multikinie w Czechowicach-Dziedzicach od 1 do 20 września widzowie najchętniej oglądali "Pętlę", "After 2" oraz "Mulan". To jednak tylko przedsmak bardzo filmowej jesieni. Jakie premiery czekają nas w najbliższym czasie?

multikino, kino
Multikino · fot. Multikino / materiały prasowe


W ostatnich tygodniach frekwencja w kinach wzrasta wraz z pojawianiem się na wielkim ekranie nowych tytułów filmowych jak "Tenet", "Pętla", "Mulan" oraz jeden z najgłośniejszych filmów tej jesieni "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy".

Z każdą nową premierą frekwencja w polskich kinach z tygodnia na tydzień jest coraz wyższa. Za nami rekordowy frekwencyjnie weekend. Według danych BoxOffice.pl polskie kina odwiedziło prawie 300 tys. widzów.

Frekwencja w kinach w Polsce zaczęła wzrastać od czasu premiery filmu "Tenet". Natomiast to polskie filmy jak "Pętla" czy "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" są najchętniej wybierane i mogą zgromadzić największą widownię we wrześniu.

W Multikinie w Czechowicach-Dziedzicach od 1 do 20 września br. widzowie najchętniej oglądali: "Pętlę", "After 2" oraz "Mulan".

Sieć Multikino liczny na to, że tytuły, które już są w repertuarze oraz nowe premiery w najbliższych tygodniach przyciągną do kin jeszcze więcej widzów. Frekwencja w kinach Multikina we wrześniu jest niemalże 2-krotnie wyższa niż w sierpniu, a przed nami jeszcze jeden wrześniowy weekend z premierą filmu "Jak najdalej stąd" reżysera "Cichej nocy" - Piotra Domalewskiego, drugą częścią skierowanych do familijnej widowni "Tarapatów" oraz kolejnymi przedpremierowymi pokazami animacji "Trolle 2". To może być kolejny wzrostowy weekend.

Od lat wśród najchętniej oglądanych filmów poza polskimi produkcjami znajdują się również filmy familijne. W nadchodzących miesiącach widzowie będą mogli wybierać wśród wielu nowych filmów skierowanych do młodszej widowni. W październiku premierę będą miały "Trolle 2", "Pinokio" i "Tajemniczy ogród", a w kolejnym miesiącu do kin wejdzie najnowsza produkcja studia Disney and Pixar "Co w duszy gra".

Największe jesienne premiery czekają na widzów w listopadzie - to wtedy, 20 listopada na wielkim ekranie zagości Daniel Craig w najnowszym filmie o przygodach agenta 007 "Nie czas umierać", a 4 listopada Tomasz Karolak w 4. części "Listów do M". Zapowiada się filmowa jesień...

ar / czecho.pl

źródło: Multikino

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj