Wiadomości

  • 28 maja 2021
  • wyświetleń: 6112

[WIDEO] Multikino powróciło z premierami i specjalną akcją

Już w najbliższy piątek, 28 maja działalność wznowią wszystkie kina sieci Multikino! Widzowie stęsknieni za magią wielkiego ekranu znajdą w repertuarze kilkanaście tytułów filmowych, w tym aż siedem premier.

multikino, kino
Multikino powróciło z premierami i specjalną akcją · fot. Multikino / materiały prasowe


Wśród premier, które będą mogli zobaczyć widzowie sieci Multikino, są między innymi: "Cruella" i "Krudowie 2: nowa era" oraz przedpremierowo "Godzilla vs. Kong". Bilety na wszystkie seanse są dostępne na stronie http://www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej. Szczegółowy repertuar czechowickiego Multikina można znaleźć tutaj.

Czechowickie Multikino przygotowuje się do otwarcia - 26.05.2021 · fot. Multikino


Wraz z rozpoczęciem projekcji filmowych sieć należąca do brytyjskiego koncernu Vue rozpoczyna kampanię edukacyjną "Bezpieczny powrót do Multikina", która stworzona została we współpracy z lek. Łukaszem Durajskim. Poniżej spot z udziałem eksperta, który pokazuje widzom jak wygląda scenariusz bezpiecznej wizyty w kinie.

mp / czecho.pl

źródło: Multikino

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj