Rozrywka

  • 4 czerwca 2023
  • 12 czerwca 2023
  • wyświetleń: 4993

[FOTO] Dni Goczałkowic: festyn rodzinny, koncerty, atrakcje!

Koncerty, wydarzenia sportowe, festyn rodzinny, gra terenowa, atrakcje dla dzieci... to wszytsko wydarzyło się z okazji Dni Goczałkowic, które rozpoczęły się w Boże Ciało, 8 czerwca i zakończyły w niedzielę 11 czerwca! Zobaczcie zdjęcia!

Dni Goczałkowic - festyn rodzinny w Boże Ciało - 08.06.2023 · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


Obchody święta gminy rozpoczęły się w Boże Ciało. Tego dnia na terenie zielonym przy Makusiu odbył się reaktywowany Festyn Rodzinny, organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury oraz Gminną Bibliotekę Publiczną. Od godz. 15.00 trwała zabawa taneczna dla małych i dużych. Najmłodsi mogli skorzystać z dmuchanego placu zabaw czy przejechać się Beskidzką Ciuchcią Turystyczną. Mogliśmy obejrzeć także występy artystyczne.

Dni Goczałkowic - sportowa sobota - 10.06.2023 · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


Sobota upłynęła pod znakiem sportowej rywalizacji. Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju przygotował trzy propozycje w ramach Sportowej Soboty XXVII edycji Dni Goczałkowic: Nordic Walking, Turniej Piłki Nożnej i Turniej Koszykówki 3x3.

Niestety z powodu prognozowanych opadów deszczu planowane na sobotni wieczór kino plenerowe przy Starym Dworcu zostało odwołane.

Dni Goczałkowic - niedziela - 11.06.2023 · fot. Grzegorz Kopeć / UG Goczałkowice-Zdrój


Niedziela była widowiskowa i pełna muzyki! Zabawa rozpoczęła się w samo południe grą terenową. O godz. 15.00 na deptaku w uzdrowisku zaprezentowali się orkiestra dęta MDK Czechowice-Dziedzice oraz mażoretki Fresh z Pszczyńskiego Centrum Kultury. W Parku Zdrojowym wystąpił Kabaret Rak, a potem usłyszeliśmy największe przeboje Anny Jantar w wykonaniu Joanny Smajdor oraz hity Abby i Boney M. w wykonaniu artystów scen śląskich.

ar, BM / czecho.pl

źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.