czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 28 lipca 2012
  • wyświetleń: 1805

PALP: Jubileuszowy sezon - zapisy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Wielkimi krokami nadchodzi kolejny dziesiąty już sezon Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Jeśli chcesz aktywnie i miło spędzić wolny czas zapraszamy do udziału w tych jubileuszowych rozgrywkach.

Reklama

PALP: Pilki 2012/2013
fot. Andzejek


Początek sezonu 2012/2013 planowany jest na ostatni weekend sierpnia, a rozgrywki pierwszej rundy powinny potrwać do początku listopada. Jak będzie w rzeczywistości uzależnione jest w dużej mierze od ilości zgłoszonych ekip. Od tej liczby zależy też podział na poszczególne klasy rozgrywkowe. Wszelkie inne nowinki regulaminowe przedstawione będą na spotkaniu organizacyjnym. Wówczas dowiemy się także, jakie zasady obowiązywać będą, jeśli chodzi o spadki i awanse.

Zapraszamy do udziału w rozgrywkach tych, którzy bawili się z nami w poprzednich latach, ale także zachęcamy nowe drużyny do spróbowania swoich sił. Jeśli masz ukończone 16 lat to możesz zagrać w PALP. Oczywiście zawodnicy zrzeszeni mogą występować w naszej lidze tylko do ukończenia 18lat.

Przypominamy, że mecze w PALP rozgrywane są na boiskach ze sztuczna murawą. Są to boiska Orlik przy hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie oraz na boisko Piast przy Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie. Na boisku przebywa jednocześnie 6 zawodników (pięciu w polu + bramkarz). Mecz trwa 2 x 20 minut

Zapisy rozpoczynamy już dziś i potrwają do piątku 17 sierpnia. Obowiązkowe spotkanie organizacyjne przedstawicieli drużyn odbędzie się 21 sierpnia o godzinie 19.00 w salce konferencyjnej hali POSIR. Ze względów organizacyjnych, aby zgłosić się do PALP należy wysłać na maila sport@posir.pszczyna.pl informację, która zawierać będzie:

1. nazwę drużyny
2. miejscowość, z której zgłaszana jest drużyna
3. osobę kontaktową
4. telefon kontaktowy
5. Uwaga, jeśli drużyna w sezonie 2011/2012 rywalizowała w PALP, a teraz przystępuje do ligi pod nową nazwą prosimy o zaznaczenie tego faktu w zgłoszeniu. W przypadku zupełnych nowicjuszy prosimy o wpisanie adnotacji "Beniaminek".

W tytule maila prosimy wpisać: "Zgłoszenie do ligi piłkarskiej".

W razie potrzeby lub jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 665736645 lub 501 582 591.

Po przesłaniu maila ze zgłoszeniem, każda drużyna otrzyma informacje zwrotną z potwierdzeniem o przyjęciu do ligi zaś nazwy zgłoszonych zespołów w miarę możliwości na bieżąco będą aktualizowane na stronie internetowej.

Na zgłoszenia czekamy w nieprzekraczalnym terminie do piątku 17 sierpnia.

Od razu uprzedzamy, że wpisowe do rozgrywek uzależnione będzie od ilości zgłoszonych zespołów, ale nie będzie wyższe niż w ubiegłym sezonie.

Organizatorami ligi podobnie jak w poprzednim sezonie jest Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie oraz Uczniowski Klub Sportowy Centrum Pszczyna.

Andzejek

źródło: POSiR Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj