czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 9 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 3333

3. Maraton Fitness w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Cztery bloki tematyczne, czterech instruktorów, cztery godziny zajęć - to program 3. Maratonu Fitness, który odbędzie się 12 kwietnia w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

Reklama

Zaproszenie do Fitness Club w Woli
3. Maraton Fitness z POSiR-em


Po raz kolejny przez cztery godziny w rytm muzyki instruktorzy porwą do energicznej zabawy i ćwiczeń. 3. Maraton Fitness z POSiR-em będzie się składał z czterech bloków tematycznych, które poprowadzą znane z zajęć aerobiku: Katarzyna Płachno, Anna Kozińska i Monika Baborska. Do udziału w tegorocznej imprezie zaproszono również Michała Juraszczyka, instruktora fitness z Bytomia.

Początek imprezy zaplanowany został na godzinę 18.00. Bilet wstępu na imprezę kosztuje 8 zł. Opłata dotyczy zarówno te osoby, które będą ćwiczyć jak i te, które będą chciały wejść na widownię.

Maraton będzie miał charakter otwarty, tzn. w ramach jednej opłaty wejściowej będzie można ćwiczyć zarówno w całości jak i - w przypadku np. późniejszego przyjścia - wybranych blokach. Oczywiście zachęcamy do ćwiczeń podczas wszystkich bloków!

Wśród wszystkich ćwiczących osób losowane będą upominki i nagrody ufundowane przez sponsorów 3. Maratonu Fitness z POSiR-em. Każdy z uczestników otrzyma również stosowny certyfikat potwierdzający udział w imprezie.

3. Maraton Fitness z POSiR-em odbywa się pod patronatem starosty pszczyńskiego, Pawła Sadzy.

3. Maraton Fitness z POSiR-em, hala POSiR w Pszczynie, 12 kwietnia 2013 roku:
18.00 Dance - prowadzi: Michał Juraszczyk
19.00 Step - prowadzi: Katarzyna Płachno
20.00 Zumba - prowadzi: Monika Baborska
21.00 Pilates body balance - prowadzi: Anna Kozińska

3. Maraton Fitness z POSiR-em


Zobacz zeszłoroczną edycją Maratonu Fitness z POSiR-em:
ab
źródło: POSiR Pszczyna

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj