czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 26 maja 2015
  • wyświetleń: 2631

Czechowiccy kajakarze z 13 medalami

13 medali zdobyli zawodnicy MKS-U w otwartych Mistrzostwach miasta Opola, które odbyły się w niedzielę, 24 maja.

Kajakarze z 13 medalami - 24.05.2015


Worek z medalami otworzyła Iga Potok, która startując w pierwszym wyścigu zajęła pierwsze miejsce. Jej koleżanki klubowe Sandra Brandys, Emilia Marek i Natalia Grzechnik były odpowiednio 4, 5 i 6.

W kajakowych dwójkach Sandra z Igą wygrały, a Natalia z Emilką zdobyły srebrny medal. Kolejne dwa krążki trafiły do juniorów młodszych. W K1 Piotrek Morawski był drugi, a Dawid Byrdek trzeci. Adrian Kulig ukończył bieg na miejscu czwartym.

W rywalizacji dzieci chłopców wygrał Dawid Janusz, trzecie miejsce zajął Janek Paszek. Igor Drewniak był szósty, a najmłodsi Kacper Byrdek - ósmy, Kacper Grzechnik - dziewiąty. Dwóch Kacprów wspólnie na dwójce zdobyli brązowy medal, a złoty Janek Dawid.

W kategorii K2 juniorów i seniorów trzecie miejsce zajęli Dominik Starowicz i Piotrek Morawski. Adrian Kulig i Dawid Byrdek byli na miejscu piątym. Tę samą lokatę uzyskał Dawid Cebula i Igor Drewniak w kategorii K2 młodzików.

Iza i Katarzyna Borgieł dwójkach seniorek zdobyły srebrny medal, ponadto Iza na jedynce dwukrotnie stanęła na najniższym stopniu podium. W ostatnim wyścigu Szymon JanuszZ zakończył rywalizację w C1 na piątym miejscu.

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Magdalena Żaczek / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.