Sport

  • 3 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 3824

[ZDJĘCIA] Grand Prix Czechowic-Dziedzic w siatkówce plażowej

W dniach 28-29 lipca na boiskach plażowych przy kąpielisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach odbyły się pierwsze turnieje eliminacyjne Grand Prix Czechowic-Dziedzic w siatkówce plażowej w kategoriach mikst oraz mężczyzn.

Grand Prix Czechowic-Dziedzic w siatkówce plażowej - I turniej eliminacyjny - 28-29.07.2018 · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice


Sobota była dniem zmagań w kat. mężczyzn. Na "czechowickim piachu" pojawiło się 18 par, które stworzyły widowisko na wysokim poziomie. Po zaciętej rywalizacji pierwsza czwórka turnieju prezentuje się następująco:
1. Rafał Zając/Piotr Kożuch
2. Kamil Konieczny/Adrian Gardyan
3. Wojciech Luboń/Maciej Klimas
4. Mateusz Zagórski/Maksymilian Mikuszewski

W niedzielę do rywalizacji przystąpiło 12 par. Po cały dniu zmagań do finału w kat. mikst awansowały pary Izabela Kruczek/Wojciech Kowalski oraz Kamila Toborek/Tomasz Ciach. Po zaciętej rywalizacji tryumfatorem pierwszego turnieju eliminacyjnego Grand Prix, została para Kamila Toborek/Tomasz Ciach.
1. Kamila Toborek/Tomasz Ciach
2. Izabela Kruczek/Wojciech Kowalski
3. Agnieszka Steinhof/Adam Koczor
4. Weronika Mołczan/Kamil Mołczan

MOSIR startuje też z zapisami na drugi turniej Grand Prix, który odbędzie się 18-19.08.2018r.

Grand Prix Czechowic-Dziedzic w siatkówce plażowej

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.