Sport

  • 26 lutego 2023
  • wyświetleń: 1738

Przegrana MRKS z Zagłębiem II Sosnowiec. Zadecydowała minuta

W przedostatnim meczu sparingowym przed startem rozgrywek ligowych, piłkarze MRKS-u Czechowice-Dziedzice na sztucznej nawierzchni boiska MOSiR ulegli 0:2 (0:0) rezerwom Zagłębia Sosnowiec, występującym w I grupie IV ligi śląskiej.

MRKS Czechowice-Dziedzice - Zagłębie II Sosnowiec - 25.02.2023
MRKS Czechowice-Dziedzice - Zagłębie II Sosnowiec - 25.02.2023 · fot. MRKS Czechowice-Dziedzice


Grający dzisiaj w mocno przetrzebionym zestawieniu gospodarze oba gole stracili na wstępie drugiej części, gdy w przeciągu ledwie sześćdziesięciu sekund piłkę do siatki w szeregach rywali skierowali Mateusz Mielczarek i Michał Barć.

Ostatnim rywalem podopiecznych Wojciecha Białka w grze kontrolnej będzie reprezentant małopolskiej IV ligi - Beskid Andrychów, z którym czechowiczanie zmierzą się w sobotę - 4 marca, zaś godzina i miejsce tego pojedynku w zależności od warunków pogodowych ustalone zostaną w nadchodzącym tygodniu.

MRKS Czechowice-Dziedzice - Zagłębie II Sosnowiec 0:2 (0:0)

Bramki: 0:1 Mielczarek (47 min.), 0:2 Barć (48 min.)

MRKS: Riabowski - Lorenc, Kus, Kubica, Zych, Zajączkowski, Kozioł, Jonda, Matusz, Przewoźnik, testowany zawodnik oraz Mizia, Sobótka
Trener: Wojciech Białek

mp / czecho.pl

źródło: mrks.czechowice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.