czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 7 września 2011
  • 23 września 2011
  • wyświetleń: 5342

Warsztaty savoir-vivre dla każdego

Za nami:

"Jak się zachować? - Savoir Vivre dla każdego" to temat spotkania, na które zapraszają Powiat Bielski wraz z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie. Udział w nim jest bezpłatny.

savoir-vivre, biznes, konsultacje, doradztwo


Będzie to VI Spotkanie o charakterze edukacyjnym, kulturalnym
i integracyjnym. Związane jest z realizacją projektu systemowego pt.: "Droga do aktywności - aktywizacja społeczna i zawodowa mieszkańców powiatu bielskiego" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Spotkanie odbędzie się w piątek 23 września w godzinach od 15.00 do 18.00 w Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej przy ul. Piastowskiej 40 (sala nr 122 - I piętro).

W programie spotkania: pojęcie savoir vivre; zalety dobrych manier; zasady dobrego smaku w wyglądzie i modzie; powitanie i przedstawianie, kulturalna rozmowa - o dobrym tonie przy telefonie, maniery przy stole; internetowy i komórkowy savoir vivre; test "Mistrz Dobrych Manier".

Zgłoszenia uczestnictwa w spotkaniu przyjmowane są telefonicznie pod numerem (33) 81 36 939 lub na adres e-mail: biuro@pcpr.powiat.bielsko.pl do dnia 21 września do godziny 15.30. Ilość miejsc ograniczona, dlatego decydować będzie kolejność zgłoszeń.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.